Je tomu už 27 let, kdy firma ATRIUM začala v pronajatých prostorách se základním vybavením a prvními zaměstnanci vyrábět dům číslo jedna. Nyní patří firma ATRIUM mezi lídry na trhu s dřevostavbami a snaží se aktivně přispět ke kultivaci prostředí v tomto oboru. Za dobu svého působení zrealizovala vlastní bydlení více něž 1000 zákazníkům, převážně z Čech, Slovenska, Německa a Rakouska.

Specializací firmy ATRIUM jsou montované nízkoenergetické a pasivní dřevostavby především v individuálním provedení. Při jejich realizaci využívá společnost dlouholetých zkušeností. Neustále sleduje vývojové trendy v oboru dřevostaveb a flexibilně je zapracovává do výrobních technologií. Výsledkem jsou domy individuální nejvyšší technické kvality a to díky používání moderních výrobních postupů, kvalitních materiálů a řemeslným zpracováním kvalifikovanými pracovníky firmy.

Firma ATRIUM je mnohdy označovaná za novátorskou a to zejména proto, že jako jedna z prvních firem na českém a slovenském trhu nabídla svým zákazníkům konstrukční difuzně otevřený systém DifuTech. DifuTech v současné době lze bez nadsázky nazvat technologickou špičkou v sendvičových konstrukcích. Unikátní vlastnosti difuzně otevřeného konstrukčního systému DifuTech jsou dány i výběrovými materiály, ze kterých jsou jednotlivé skladby složeny a vlastnosti ověřeny různými nezávislými zkušebnami a certifikacemi.

V současné době má firma ATRIUM k dispozici 3 vzorové domy (Plzeň, Praha a Horažďovice), které jsou otevřené denně včetně víkendů a svátků od 10 do 18 hodin. Přijdete se podívat a přesvědčit se na vlastní oči, co je to dřevostavba.

www.atrium.cz