Zdroj: shutterstock.com

Kolik stojí zateplení domu?

Pokud plánujete zateplení domu a uvažujete nad kamennou vlnou, můžete snadno a rychle zjistit, kolik vás izolační materiál bude stát. Zároveň se můžete i poradit, jaký konkrétní produkt je pro váš projekt a typ zateplované konstrukce nejvhodnější.

Pomocí poptávkového formuláře nejen zjistíte, kolik za kamennou vlnu zaplatíte, ale můžete zároveň osobně cokoliv probrat s ROCKWOOL odborníky. Případná poptávka se pak ještě upraví o nově zjištěné skutečnosti. Kde poptávkový formulář najdete? Stačí navštívit webovou stránku zde: Nechte si spočítat cenu za izolaci z kamenné vlny ROCKWOOL

Jak zjistit, na kolik vás izolační materiál vyjde?

Abyste zjistili cenu izolací přímo pro váš projekt, nemusíte nikam chodit ani volat.

Můžete použít velmi jednoduchý a intuitivní nástroj na stránkách společnosti ROCKWOOL. Stačí zadat, kolik metrů čtverečních a jaký typ konstrukce potřebujete izolovat a zástupci ROCKWOOL se vám ozvou s konkrétní nabídkou přímo od oficiálního distributora společnosti ROCKWOOL.

Jak to funguje?

V několika málo krocích můžete zjistit předpokládané náklady na materiál pro izolaci vašeho domu.

  1. Ve formuláři si vyberete, jaké typy konstrukcí domu plánujete zateplit (fasáda, střecha, podlaha, příčka apod.) a napíšete rozměr jejich plochy v metrech čtverečních.
  2. Pokud chcete produkty z kamenné vlny ROCKWOOL dodat na konkrétní adresu a v konkrétním termínu, vyplníte požadované údaje a nabídka se spočítá včetně přepravy.
  3. Vyberete si oblast, kde se stavba nachází, aby systém oslovil ROCKWOOL oficiální distributory v jejím okolí.
  4. Poskytnete své kontaktní údaje a zástupci ROCKWOOL se vám ozvou zpět pro upřesnění vaší poptávky.
  5. Poptávku potvrdí u oficiálních distributorů a pošlou vám nabídku přímo pro váš projekt.

Proč poptávkový formulář používat?

  • Dostanete nabídky na nákup izolace z kamenné vlny přímo od oficiálních distributorů ROCKWOOL, aniž byste opustili dům nebo strávili spoustu času zjišťováním, co je pro váš dům zrovna nejlepší.
  • Můžete se poradit s ROCKWOOL odborníky
  • Získáte výhodnou nabídku od oficiálních distributorů ROCKWOOL

Trvanlivost izolace

Při výpočtu celkových nákladů na zateplení je třeba vzít v úvahu také životnost izolace. Vyplatí se investovat do izolace, která vydrží minimálně 50 let. Takovým izolačním materiálem je bezesporu kamenná vlna – je odolná, nehořlavá, má skvělé tepelněizolační vlastnosti a zároveň tlumí nežádoucí hluk. Kamenná vlna je také paropropustná, zabraňuje hromadění vlhkosti, takže nepřispívá ke vzniku plísní a hub. Důležité je, že kamenná vata neztrácí své vlastnosti ani po 55 letech používání!

A proč má zrovna kamenná vlna tak dobré parametry? Souvisí to se surovinami, které se používají pro její výrobu. Tato izolace se vyrábí z 97 % z přírodních surovin – z kamene, takže je nehořlavá, tvarově stálá, velmi dobře v konstrukcích drží, nesesedá a ani nemění svůj tvar, zabraňuje šíření požáru, zabraňuje hromadění vlhkosti, je odolná vůči různým chemickým sloučeninám stejně jako vůči slunečnímu záření. Je k dispozici ve formě desek, rolí nebo granulátu o různé hustotě vlákna, velikosti a tloušťce, takže se hodí pro izolaci jakékoli části budovy – ať už se jedná o střechu, podkroví, podlahy a stropy, fasádu, příčky a další typy konstrukcí.

Na kolik peněz zhruba vyjde zateplení domu kamennou vlnou?

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak na tuto otázku odpovědět je použít formulář na webových stránkách společnosti ROCKWOOL. Nejenže získáte cenovou nabídku, ale také vám poradí, jaké produkty jsou právě pro váš projekt vhodné. Můžete si být jistí, že izolační materiály ROCKWOOL splňují technické normy a mají vysoký standard kvality.

Akční letáky