Zdroj: UNION COSMETIC s.r.o.

Navraťte vlasům zdraví a pevnost – zasoutěžte si o vlasovou kosmetiku Lilien!

Podzimní sychravé počasí není zrovna ten správný lék pro létem zmožené a vysušené vlasy. Mlha a déšť vlasy vyčerpávají.

Máme pro vás pár tipů, jak z vysušené slámy vytvořit zdravé a krásné vlasy, za kterými se leckdo otočí. Pomohou nám správné kosmetické přípravky i pár babských rad.
Hlavním pomocníkem pro krásné vlasy je kvalitní šampon. Při jeho výběru je důležité dbát nejen na vlastní typ vlasů, ale také na roční období.

Vynechávat závěrečnou péči se nevyplácí

Druhým důležitým krokem při mytí vlasů je kondicionér neboli balzám. Spousta žen dělá tu chybu, že ze strachu z nadměrného maštění tento krok péče o vlasy vynechává. Vlasy jsou pak méně poddajné a hůře se češou, což způsobuje vytrhávání. Velký problém je ale i to, že nejsou chráněné. Šampon z vlasů smývá maz, který je jejich přirozenou ochranou, kterou vlasový balzám nahrazuje. Pokud balzám vynecháme, necháváme svou kštici napospas větru, dešti a mrazu.

Řešení je jednoduché. Kondicionér nanášejte pouze na dolní polovinu vlasů. Zkrátka se vyhněte oblasti hlavy a opečujte především konečky. A vyhněte se ještě druhému nešvaru, kterým je zbrklé smývání kondicionéru. Aby mohl proniknout do hloubky vlasu, je třeba nechat jej dostatečně dlouho působit. Těch pár minut vás nevytrhne a několikanásobně podtrhne účinek přípravku.
Zdroj: UNION COSMETIC s.r.o.

7 tipů pro zdravé vlasy

  1. Zdravá strava - Smažené jídlo omezte na minimum a nahraďte čerstvými potravinami.
  2. Pitný režim - Jeho hlavní složkou by měla být voda v dostatečném množství. A pijte s mírou.
  3. Časté česání - Kupte si šetrný kartáč. Skvělý je například ten z kančích štětin. Nadměrné česání vlasy láme, trhá a způsobuje nadměrnou produkci kožního mazu.
  4. Masáž hlavy - Dopřejte si ji při každém mytí. Skvěle stimuluje růst vlasů.
  5. Fén, kulma, žehlička a lak - Stylizaci těmito prostředky omezte jen na výjimečné příležitosti. Každodenní používání promění i krásné vlasy v mrtvou hmotu.
  6. Gumička - Minimálně přes noc nechte vlasy rozpuštěné. Pokud se ve dne bez gumičky neobejdete, používejte vždy speciální gumičky, které vlasy netrhají. A culík nikdy příliš neutahujte, způsobuje to vypadávání.
  7. Proud studené vody - Na konci mytí dopřejte vlasům oplach studenou vodou. Vlas se uzavře a bude méně náchylný k poškozování. Navíc tím minimalizujete elektrizování.

Zdroj: http://www.unioncosmetic.cz/lilien-sampon-professional-normalni-a-mastne-vlasy

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží balíček profesionální vlasové kosmetiky Lilien (balíček obsahuje šampon Lilien Professional  1000ml a balzám Lilien Professional 1000ml pro suché a poškozené vlasy)

Akční letáky