Plastové dlaždice FATRASTEP lze položit na jakýkoliv pevný povrch a díky jejich zámkovému systému je pokládka rychlá a efektivní. Dokonce i na větších plochách vám zabere jen několik málo desítek minut. Pokud by standardní rozměry dlaždic, které jsou 30 x 30 cm byly příliš velké do vašeho prostoru, není problém je snadno zkrátit na požadovanou velikost.

Dlaždice z PVC vám umožní rychle a jednoduše vylepšit jakýkoliv venkovní prostor a vytvořit příjemné místo pro odpočinek či venkovní stolování. Díky různým odstínům a vzorům dlaždic můžete snadno vytvořit různé zóny, ať už jde o prostor pro dospělé nebo dětský koutek s příjemnou podlahou.

Výroba plastových dlaždic probíhá v České republice ve společnosti Fatra, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Jsou odolné vůči UV záření a dalším vnějším vlivům, Díky tomu je zajištěna jejich dlouhá životnost. Dlaždice FATRASTEP jsou dostupné ve čtyřech různých odstínech a vzorech, jako je imitace dřeva, dlažby nebo břidlice. Zároveň je možné jednotlivé odstíny kombinovat a vytvořit tak na terase zajímavé vzory či zóny.

A pokud máte v zahradě nově vysazené stromky, můžete zvážit také použití nových zavlažovacích vaků od společnosti Fatra. Tyto vaky mají speciální otvory v dolní části, které umožňují postupné zavlažování kořenového systému stromu.

Plastové dlaždice FATRASTEP a zavlažovací vaky si můžete zakoupit přímo od výrobce na jejich webových stránkách www.efatra.cz.