Kov, dřevo, sklo, ale i další přírodní materiály, barvy od kovových odstínů až po pestrou paletu. Nová Unica přináší nádherná provedení vypínačů i zásuvek, které váš prostor promění v naprostý unikát. Zaujal vás rámeček z první řady Unicy, ale toužíte po klapce z nové generace? Není problém, navzájem jsou kompatibilní, takže je výběr ještě výrazně širší. O samotnou instalaci nemusíte mít obavy, zvládne ji naprosto každý. Jednoduché a bezpečné zaklapnutí a vše je připraveno na každodenní použití. A to i časté a intenzivní, protože vysoká kvalita provedení je samozřejmostí.

Zaujmout může i antibakteriální provedení, které likviduje 99 % všech virů a bakterií. Hodí se například do školek, ale třeba i ordinací, toalet a čekáren.

WiFi signál? Není problém, stejně jako nabíjení

Vypínači a zásuvkami ale nabídka řady Nová Unica zdaleka nekončí. Lidé mají na své domovy stále přísnější požadavky a málokdo se obejde bez chytrého mobilu. Mezi produkty tak najdete i parádní technické vychytávky, například USB rychlonabíječku pro váš mobilní telefon, kterou můžete zakoupit třeba v kombinaci s příjemnou lampičkou na čtení. O to, abyste si na displeji přečetli všechny důležité zprávy, se zase postará WiFi zesilovač, který zajistí internetový signál v celém domě. Dalším praktickým pomocníkem jsou třeba otočné stmívače světel, které navodí příjemnou světelnou atmosféru, nebo různé typy žaluziových ovládačů pro elektrické žaluzie, rolety a markýzy.

Nejste si jisti? Zahrajte si na designéra

Zaujala vás idea, že máte doma či v kanceláři krásné a originální vypínače, ale neumíte si představit, jak mohou reálně vypadat? Právě proto je tu speciální web www.vypinac.cz, který vám umožní vytvořit si různé kombinace rámečků i klapek. Sladíte spolu dřevo a sklo? Lákají vás divoké, nebo naopak decentní barvy? To vše si můžete vyzkoušet. Najdete tu výběr všech materiálů, vzorů, tvarů i barev, stejně jako už zmíněné technické vychytávky jako USB nabíječky či lampičky.

A když už budete ponořeni do hry na designéry, rovnou doporučujeme mrknout na další řady vypínačů a zásuvek od Schneider Electric. Báječná je například řada Merten, Asfora zase slibuje skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Velmi oblíbená je také série Sedna, u níž najdete třeba krásný kovový vzhled či atraktivní a unikátní imitace dřeva a skla.