Vyvolávejte a rámujte najednou

Výběr fotek, zdlouhavý vyvolávací proces a nákup rámečků nás od vytvoření vlastní nástěnné sbírky často odradí. Pokud se i vy řadíte mezi ty, kteří nemají na zvelebování interiéru dostatek času, využijte možnosti vytvořit si fotogalerii z pohodlí domova.

S pomocí pár kliknutí si vyberete fotografie, které chcete vyvolat, a zvolíte si rámečky, které se hodí k vašemu interiéru. Do dvou dnů k vám pak dorazí profesionálně vyvolané fotky v jednoduchých a moderních rámech, které skvěle doplní jakýkoliv interiér. Nástěnná sbírka nejkrásnějších vzpomínek navíc promění i tu nejnudnější stěnu v umělecké dílo. Navíc si vše zařídíte online a za pár minut.

Jde to i bez hřebíků a kladívka

Představa zarámovaných fotografií se vám líbí, ale děsí vás přibíjení hřebíků a zničené stěny? Máte v bytě zakázáno cokoliv vrtat, neřadíte se mezi ty nejzručnější nebo jednoduše nevlastníte ani kladívko? Nevadí! Se samolepicími rámečky nic z toho nepotřebujete.

Každý samolepicí rám je opatřen speciální páskou, díky které ho snadno přilepíte na zeď. Pokud se navíc za nějakou dobu rozhodnete, že by se vám fotka líbila víc v ložnici než v obýváku, jednoduše ji ze zdi sundáte a přelepíte jinam.

Postupným přidáváním nových fotografií navíc můžete rozmístění jednotlivých fotek měnit. Páska za sebou totiž nezanechá žádné stopy a i po přelepení si zachová své vlastnosti. Celý proces je zkrátka tak snadný, že není důvod, proč se nadále dívat na holé stěny.

Osobní fotografie jsou to nejkrásnější umění

Existuje mnoho způsobů, jak ozvláštnit holé stěny a zútulnit domácnost. Jen fotografie vám však umožní vrátit se zpět do těch nejhezčích momentů vašeho života. S revolučními

samolepicími rámečky se navíc nemusíte obávat žádné nehody při jejich zavěšování. Vše je tak rychlé a jednoduché, že se z vyvolávání fotek stane váš nový koníček.