Chcete, aby byl výsledek rychlý, vypadal dobře, a navíc by vás nestál mnoho úsilí a peněž? Koukněte se na nové plastové dlaždice FATRASTEP. Tyto dlaždice jsou z produkce již tradiční české firmy Fatra.

Dlaždice FATRASTEP vám jednoduše a hlavně rychle pomohou pozvednout vzhled vaší terasy nebo balkonu minimálně o třídu výše. Jejich pokládka je velice snadná, jednotlivé dlaždice na sobě mají zámeček, díky kterému se do sebe jednoduše zacvaknou. V menších prostorech vám pokládka opravdu nezabere více než pár desítek minut. Rozměr jedné dlaždice je 300 x 300 mm a pokud potřebujete, dají se dlaždice jednoduše zkrátit na potřebnou velikost.

Údržba dlaždic je velmi jednoduchá, jsou navíc odolné vůči UV záření, kolísání teplot a dalším vlivům v exteriéru. Zároveň jsou plně v souladu s požadavkem na udržitelný výrobek a pomohou vám ochránit povrchy před poškozením, poškrábáním, vlhkostí apod.

Vybrat si můžete se čtyř různých barev a ze tří vzorů. V nabídce je vzor připomínající břidlici (Slateris), dlažbu (Stoneris) a dřevo (Lineris). Není ani od věci, vzory vzájemně kombinovat. Výsledkem pak může být zajímavý vzhled, případně můžete pomocí různých vzorů lehce rozdělit terasu na různé zóny.

Výhodou je také, že na konci sezóny můžete plastové dlaždice snadno rozložit a uschovat a příští rok je zase bez problémů vytáhnout a použít.

Dlaždice FATRASTEP můžete již nyní koupit na www.efatra.cz.