Zdroj: HOTEL.CZ a.s.

Pobyty pod stromeček

Shánět dárek na poslední chvíli je docela adrenalinový zážitek. Nacpané obchody, přeplněná parkoviště a nebo dlouhé dodací lhůty jsou věci, které umí období před Štědrým dnem hodně znepříjemnit. Naštěstí víme, jak se jim vyhnout.

Problémy s dárky na poslední chvíli hravě vyřeší dárkový poukaz na pobyt, který se vejde do malé obálky a který lze zakoupit doslova za 5 minut dvanáct. Poukazem na wellness pobyt určitě nic nezkazíte, naopak.. Ocení ho jak členové vaší rodiny, partner či partnerka, tak třeba blízcí přátelé, kolegové nebo zaměstnanci.

Pokud chystáte něco netradičního pro vaše rodiče, prarodiče a nebo pro tchána a tchyni, dopřejte jim pohodu, klid a odpočinek a věnujte jim lázeňský pobyt v nejatraktivnějších lázeňských městech České republiky. Pobyt v Karlových Varech, Mariánských Lázních či v Luhačovicích má na tělo i duši blahodárný účinek a zcela jistě potěší. Darovat můžete i pobyt pro seniory

Vaši lásku pak dozajista potěší dárkový poukaz na pobyt pro zamilované. Vemte svou partnerku nebo partnera třeba do Českého Krumlova, do Mikulova či si zajistěte ubytování v Telči a užijte si pohodové chvíle ve dvou. Oblíbené jsou i romantické víkendové pobyty ve Velkých Karlovicích či v překrásné Lednici. Udělejte pod stromečkem tu největší radost poukazem na wellness pobyty v České republice!

Akční letáky