Na trhu jsou k dispozici jednolůžka, dvoulůžka, lůžka s opěrkou hlavy, bez opěrky hlavy a také lůžka s kontejnerem na lůžkoviny a bez něj. Představujeme výhody jedné z nich, jednolůžka s kontejnerem na lůžkoviny.

Jak vyrobit postel s úložným prostorem 90x200

Postel s úložným prostorem 90x200, tj. vybavená úložným prostorem pod matrací, vypadá prakticky stejně jako postel bez úložného prostoru. Při pohledu na ně zvenčí je těžké si všimnout rozdílu v konstrukci tohoto nábytku. Oproti zdání může být úložný prostor pod postelí poměrně prostorný a sloužit jako místo pro uložení lůžkovin. Ve skutečnosti jej však lze s jistotou využít v mnohem širším rozsahu a v mnoha situacích, například pro uložení příležitostně používaných předmětů nebo sezónního oblečení. Je to prostor, který se může velmi hodit v mnoha domácnostech, zejména v malých bytech.

Úložný prostor je schovaný pod matrací. Do jejího vnitřního prostoru se lze dostat různými způsoby, ale obvykle je přístupný přes rám, který se zvedá nahoru. Do kategorie postelí s prostorem patří také modely se zásuvkou pod ním. V tomto případě je pro nahlédnutí dovnitř nutné zpod postele vytáhnout. Každý z těchto mechanismů je velmi pohodlný na používání a lehký, což zaručuje snadné používání. I přes přítomnost úložného prostoru pod rámem a matrací vypadají postele skvěle a nezabírají více místa.

Výhody postele s úložným prostorem 90x200

Postel s úložným prostorem 90x200 je kus nábytku, který vybízí ke koupi nejen svou pohodlnou spací plochou nebo tvarem, ale především svými možnostmi. Atraktivitu postele ovlivňuje samotný obal. Nejčastěji zmiňované výhody výběru tohoto nábytku jsou:

  • možnost uložení zřídka používaných předmětů,
  • možnost uložení přikrývky a polštářů během dne.

Stačí se podívat blíže a snadno zjistíte, jaké další výhody přináší postel vybavená úložným boxem. Každý uživatel v ní jistě najde něco, co ho konkrétně vybízí k její koupi.

Postel s úložným boxem pod matrací je ideálním řešením pro lidi, kteří žijí v malém bytě. Umožňuje maximální a nápadité využití obvykle nevyužitého prostoru. Za zmínku stojí také to, že se pod postelí, která je postavena až dolů, nehromadí prach a jiné nečistoty. Postel je robustní konstrukce, která vydrží mnoho let.

Postel 90x200 s objemným úložným prostorem je nábytek pro děti, mládež i dospělé. Každý si zde najde poutavý model s originální barvou čalounění nebo jedinečným designem rámu.