Lázeňská péče již po staletí pomáhá zlepšit imunitu a kondici. Není divu, že známé osobnosti jako Franz Kafka, J.W. Goethe, T. G. Masaryk nebo Václav Havel, nedali na zdravotní účinky lázní dopustit. Například Františkovy Lázně, kde se léčily všechny zmíněné osobnosti, pomáhají svým klientům posilovat imunitu a udržet si kondici již od roku 1793.

Rozmanitá nabídka lázeňských pobytů pro všechny generace
Pobyt ve Františkových Lázních ocení všechny generace. Individuálně namíchaný koktejl lázeňských procedur pomůže ulevit od bolesti pohybového ústrojí, podpoří léčbu při onemocnění srdce a cév, trávícího ústrojí, chronických kožních onemocnění a dalších potíží.
Pobyt v lázních ale doporučujeme také v případě, kdy zkrátka potřebujete účinně načerpat novou energii a posílit imunitu.

Skvělá dovolená po celý rok
Lázně mohou mít na váš organismus podobný vliv jako pobyt u moře. Pokud tedy nechcete trávit velkou část svého volného času v dopravních prostředcích, jsou lázně ideálním řešením, a to v jakémkoliv ročním období. Františkolázeňské prameny tečou nonstop a neuzavírají se ani v zimě. Kvalita samotných přírodních zdrojů se během roku rovněž nemění.

Možnost pobytu hrazeného pojišťovnou
Lázně jsou nezbytnou součástí zdravotní péče. Pokud tedy cítíte, že by lázeňský pobyt mohl zlepšit vaši zdravotní kondici, zeptejte se svého lékaře, zda by bylo možné vystavit vám návrh na lázeňskou péči. Lázně jsou ale dostupné i pro samoplátce a každému, kdo chce vyrazit na relaxační pobyt v příjemném prostředí a hledá více než jen obyčejný wellness hotel. Místo klasického maséra budete přímo v péči fyzioterapeuta.

Dlouhodobý efekt na vaše zdraví
Velkou výhodou lázeňské péče je také fakt, že blahodárný vliv na lidské zdraví nenastává pouze během léčebného pobytu, ale přetrvává ještě několik měsíců po ukončení pobytu. I to je důvod, proč se lidé, kteří již okusili lázeňskou péči, rádi vrací.

Františkovy Lázně nabízí nepřeberné množství pobytů, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už dáváte přednost léčebným pobytům, krátkodobým wellness pobytům, nebo hledáte možnost zajímavé dovolené s dětmi, Františkovy Lázně vás jistě nezklamou. Navíc až do 26.3.2023 mají hosté možnost získat slevu 4 000 Kč na pobyt Lázně s příspěvkem.

Jet do lázní se zkrátka vyplatí v jakémkoliv věku, ať už vám je doporučí lékař, nebo si zkrátka chcete dopřát blahodárné procedury, zrelaxovat a načerpat energii po náročném období. Františkolázeňská léčebná kúra je zárukou úspěšné léčby ve Františkových Lázních. Těšíme se na shledání. www.frantiskovylazne.cz