Rekonstruujete a hledáte spolehlivý vypínač za dobrou cenu? Níže naleznete několik dobrých tipů na jednoduché řešení vašich problémů!

Bezdrátové vypínače nalepíte kamkoliv!

Pokud jste změnili nebo hodláte změnit dispozici bytu, přemístili nábytek nebo zkrátka potřebujete vypínač na novém místě, využijte jednoduché řešení bezdrátového vypínače. Takový vypínač skutečně nalepíte kamkoliv chcete. Třeba na dětem k posteli nebo na novou příčku! Žádné sekání, žádné kabely. Ke spínanému spotřebiči (většinou světlo, garážová vrata, branka atp.) se přidá jen malý přijímač. A ujišťujeme vás, že bezdrátové (RF - radiofrekvenční) vypínače fungují spolehlivě, jsou bezpečné a vyráběny renomovaným výrobcem, společností ABB, téměř ve všech designových řadách vypínačů a zásuvek.

100% připravená zásuvka. Na všechno.

Se zásuvkou 3 v 1 budete schopni vždy nabíjet najednou dva mobily jakékoliv značky a ještě si uvařit espresso nebo zapnout toustovač. Ideální zásuvka do nové kuchyně nebo pro „upgrade“ zásuvek stávajících. Jsme si jistí, že po jejím vyzkoušení nezůstanete u jedné zásuvky s USB. Už žádné zbytečné obsazování zásuvky adaptéry a „nabíječkami“. A pamatujte při rekonstrukci, že zásuvek není nikdy dost. Především v kuchyni. Zásuvky s USB nabíjením jsou dostupné v 10 designových řadách vypínačů a zásuvek ABB.

Snadná výměna vypínačů v panelovém domě

Máte staré mělké instalační krabice pod vypínačem? Žádný problém. Vypínače Swing a Swing L jsou speciálně navrženy pro rekonstrukce, a to nejen v bytových domech. Mají montážní hloubku pouhých 12 mm a vejdou se tak i do starých krabic. Swing® nabízí 5 celobarevných verzí a Swing®L 5 barevných rámečků s bílými přepínači. Navíc jsou tyto vypínače a zásuvky cenově velmi příznivé.

Potřebujete další jistič, ale není na něj v rozváděči místo?

Použijte 2 v 1. Stačí vyměnit starý jistič za nový, miniaturní, který obsahuje dva jističe v jednom přístroji (modulu). Pokud potřebujete jistit i chránit, použijte takzvaný jističochránič, kdy v jeden takový přístroj obsahuje jistič i chránič. Dva jističe v jednom modulu nebo jistič + chránič v jednom modulu = 50% úspora místa v rozváděči.

Široké spektrum rad a informací k moderním elektroinstalacím a téměř 1 000 kontaktů na elektromontéry naleznete ZDE. Připraveno ve spolupráci s ABB s.r.o., největším českým výrobcem vypínačů a zásuvek s více jak 155 letou tradicí.

Zajímavé články, rady a tipy najdete v BLOGu.