Foto - Skleník Palram Balance Silver 8x12 - Garland
Zdroj: www.garland.cz

Skleník za jedno odpoledne?

Toužíte po skleníku? Ale ta spousta práce, než ho postavíte, to vás vždy odradí?

Skleník můžete postavit ve dvou za jedno odpoledne. Nevěříte, pochybujete? Řeknete si, jasně, takový ten malý, co nic nevydrží. Naopak, může být i velký, a vydrží desítky let.

Moderní skleníky nereznou, vydrží a chrání rostliny. Základ tvoří dvoukomorový speciální polykarbonát. Tento materiál je vysoce odolný, neprokopnete jej ani ho nepoškodí dítě hrající fotbal, odolá i přívalu ledových krup či silnému větru. Střecha z tohoto materiálu vytváří příjemné prostředí, nezahřívá se a má UV ochranu. Díky tomu budou vaše rostliny ve skleníku před silnými slunečními paprsky skvěle chráněny.

Skleník, který chrání rostliny a postavíte ho za jedno odpoledne

Existují skleníky, které ve dvou dokážete postavit velmi rychle a snadno, ti šikovnější to zvládnou dokonce za pár hodin. Skleník Palram Multiline vyrobený ze špičkového polykarbonátu se 100% UV ochranou postavíte ve dvou za několik hodin. Snadný systém zaklapnutí jednotlivých panelů bez použití šroubů zrychluje celý proces stavby. Pozinkovaná základna a hliníková konstrukce nereznou a jsou připraveny i na velké rozmary počasí. Velmi odolný je i polykarbonát od Palramu. Je vyroben ze 100% surovin bez žádných cizích příměsí a s odolnou vrstvou UV ochrany, což mu dává vlastnosti, které ošizené materiály nemají. Časem nekřehne, nežloutne a je odolný vůči prokopnutí nebo nehodám s kamínky či míčem, se kterým si často hrají děti. Neublíží mu ani krupobití. V zimě dokáže udržet i pořádné přívaly sněhu.

Foto - Skleník Palram Multiline 6x10 Garland Foto - Skleník Palram Multiline 6x10 Garland Zdroj: www.garland.cz

Naopak v létě vysoká UV ochrana chrání rostliny a pomáhá tak zajistit bohatou úrodu.

Stěny skleníku si můžete vybrat. Buď zvolíte zcela průhledné, které připomínají čiré sklo, nebo zvolíte lehounce světle zatónované. Skleník je snadné vybavit vším potřebným. Velké uzamykatelné dveře, které můžete podle potřeby instalovat zleva či zprava, umožňují dostatečně široký průchod i pro techniku a pohodlnou obsluhu skleníku. Ideální prostředí pro rostliny je zajištěno účinnou ventilací. Na střechu je možné nainstalovat ventilační okna s automatickým ovládáním, které zajišťují otevírání a zavírání a tím příjemné prostředí pro rostliny. Okapové žlaby odvádějí vodu na správné místo. Skleníky jsou dodávány v široké škále délek, šířek i typů, a tak uspokojí i náročného zahrádkáře a pěstitele.

Skleníky vyšperkujete k dokonalosti celou řadou doplňků, jako jsou zavlažovací systémy, zastiňovací sítě, ocelové regály s nastavitelnými policemi, nebo háčky, kterými ukotvíte například okurky ke konstrukci a vyvedete je do výšky. S těmito vychytávkami na sebe bohatá úroda nedá dlouho čekat. Navíc jsou skleníky Palram za výhodnou cenu a ušetříte i za stavbu. Celý skleník je dodáván chytře balený v krabicích s přehledným návodem pro snadnou stavbu.

Podívejte se na ukázku

Skleníky Palram Multiline patří ke špičce ve své třídě, nevyžadují údržbu, jsou cenově výhodné a vydrží desítky let.

Zahradní domek, který nezrezne

Zahradní domky jsou nezbytností v mnohých zahradách. Zejména v těch rozlehlejších je dobré mít při ruce techniku, nářadí či zahradní nábytek. Plechové zahradní domky ovšem vyžadují údržbu a velmi často reznou. Domky z levného polyethylenu dlouho nevydrží, materiál postupem času vlivem prostředí mění barvu, křehne a nedokáže pak odolávat proměnám počasí. Dřevěné domky potřebují neustálou údržbu. Každý má nějakou nevýhodu. Zahradní domek Palram Skylight je vyroben z vysoce pevného polykarbonátu s UV ochranou. Materiál je extrémně odolný, nemění barvu a vydrží i desítky let. Domek je bezúdržbový, žádná impregnace, žádné natírání, žádné opravy. Navíc inovativní technologie střechy propouští světlo a prosvětluje domek zevnitř. Stěny i střecha jsou tak pevné, že odolávají sněhu, větru i krupobití, a dokonce i proražení. Pevný hliníkový rám nekoroduje. Domek je vytvořen tak, že jej dokážete velice snadno postavit. Tyto domky jsou na první pohled o něco dražší, ale v konečném součtu se ušetřený čas i peníze za údržbu bohatě vyplatí.

Foto - zahradní domek Palram Skylight 6x5 Garland Foto - zahradní domek Palram Skylight 6x5 Garland Zdroj: www.garland.cz

Vyzkoušejte i jiné výrobky Palram, stabilní pergoly, praktické stříšky nad vchod nebo přístřešky pro auta. Nyní zakoupíte online na www.garland.cz

   

Akční letáky