Zdroj: www.scanquilt.cz

Slavnostní typy pro příjemné stolování doma i na chalupě

Se zimou přišel čas svátečních rodinných chvilek. Více času tak strávíme přípravou dobrot pro naše nejmilejší a zdobením slavnostního stolování. Vaše chvilky v kuchyni nalaďte do příjemné atmosféry krásnými doplňky, které Vás potěší svými veselými vzory. Po dobré večeři si užijte chvilky odpočinku v novém povlečení, které Vás příjemně zahřeje a potěší.

Adventní prostírání

Zpestřete si rodinné posezení, kuchyni doma nebo na chalupě hezkým barevným prostíráním, Vaše stolování vyladí do kouzelné zimní nálady.

Zdroj: www.scanquilt.cz

Ubrusy s nešpinavou voděodolnou úpravou "Teflon" a vánoční ubrousky ubrusy

Krásným doplňkem slavnostního stolování jsou vkusné ubrusy s klasickými vzory, velmi oblíbené jsou pak ve sváteční době klasické ubrusy a ubrousky s vánočními motivy. Mnoho času Vám ušetří oblíbené nešpinivé a vodoodpudivé teflonové ubrusy. Nečistoty zůstanou na povrchu a stačí je jen odstranit ubrouskem.

Zdroj: www.scanquilt.cz

Veselé bavlněné utěrky, chňapky a zástěry

Oblékněte svoji kuchyni do svátečního a vařte stylově nejen během adventu. Krásná zástěra vaše oblečení nejen ochrání, ale rázem z Vás bude královna všech kuchařek. Zástěru doplňte praktickou chňapkou a utěrkou, praktické doplňky Vám pomohou během kuchařského umění vykouzlit chutné laskominy každý den.

Zdroj: www.scanquilt.cz

Více na www.scanquilt.cz

Akční letáky