Pohoda u vody v klidu Vaší zahrady

Se zahradním bazénem si můžete užít teplé dny bez tlačenic i cesty na koupaliště. Nebudete muset hledat nejbližší volné místo, ale bude stačit jen vyjít na zahradu a roztáhnout lehátko a je to. Můžete se slunit na nejlepším místě a jakmile se Vám bude chtít, můžete se smočit u vody.

Zapuštěné bazény nabízí luxus a pohodlí

Spoustě lidí se při pojmu zahradní bazén vybaví nadzemní bazén, který se musí připravit, postavit, napustit vodou a poté se do něj složitě leze přes hranu. To ovšem nemusí být pravda. Zahradní bazény zapuštěné do země už dávno nejsou výsadou jen bohatých. Díky nim tak může i Vaši zahradu zdobit elegantní bazén, který nepřekáží ve výhledu a navíc vypadá luxusně.

Bazény od rodinné firmy Bazény Šulc

Rodinná firma Bazény Šulc nabízí odolné plastové bazény zapuštěné do země, které perfektně spojují levnou cenu plastových bazénů s kvalitou a odolností zapuštěných bazénů. Jsou vyrobené z kvalitních kopolymerů od německé firmy Röchling, které jsou odolné proti UV záření a jiným vnějším podmínkám. Bazén a jeho schodiště je podbetonováno a vyztuženo pevnou ocelí, díky čemuž máte jistotu, že bude tento bazén dělat radost nejen Vám, ale i dalším generacím.

Příslušenství, které Vám usnadní život

Zakopané bazény mají navíc i další výhodu oproti těm nadzemním, a to v podobě příslušenství, kterým lze tyto bazény vybavit. Základ každého bazénu je čistá voda a s ní i kvalitní filtrace. Bazény od firmy Šulc jsou vybaveny pískovou filtrací, která umožňuje čistění vody přírodním způsobem, bez chemikálií a chloru. Tím to ovšem nekončí. K bazénu si můžete pořídit třeba protiproud, abyste mohli potrénovat své plavecké dovednosti, osvětlení, abyste si mohli bazén užít i s přicházejícím večerem, nebo třeba i zastřešení, čímž ho zabezpečíte proti pádu lidí, zvířat i smetí a zároveň si můžete koupání užít, i pokud třeba začne pršet.

Užijte si léto!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte se spojit s výše uvedenou firmou Bazény Šulc. Rádi Vám pomohou s výběrem vhodného bazénu na Vaši zahradu i příslušenství k němu. Budete si tak moci užít horké letní dny u vody bez toho, aniž byste museli řešit, kam vyrazit k vodě. Stačí jen vyjít na zahradu...