Zdroj: A T R I U M , s. r. o.

Vela Profi 96

Jednopatrová dřevostavba od firmy ATRIUM je krásným příkladem hezké, jednoduché a funkční architektury. Dům se hodí jak na vesnici, tak i do příměstské zástavby. S vnitřním uspořádáním lze dále pracovat, aby bydlení zcela vyhovovalo jeho majitelům.

Rodinný dům s dispozicí 4+kk je vhodný jako moderní bydlení pro rodinu, nebo osoby se sníženou možností pohybu a seniory. Přízemní dřevostavba typu bungalov je optimalizována pro pohodlné bydlení až 4 osob.

Zdroj: A T R I U M , s. r. o.

Rodinný dům Vela Profi 96 je dřevostavba příměstského typu. Vhodně zvolená varianta zapadne určitě i do vesnické zástavby. Jeho moderní pojetí Vás zaujme svým funkčním a praktickým uspořádáním vnitřní dispozice. Kombinace čistých jednoduchých linií, sedlové střechy, velkých oken a fasády doplněné decentními dřevěnými prvky dodávají rodinnému domu eleganci a noblesu. Dům je také možno postavit s valbovou střechou a celodřevěným obkladem fasády.

Zdroj: A T R I U M , s. r. o.

Bytová jednotka je navržena střízlivě s důrazem na komfort a funkčnost a přesto působí velkorysým dojmem. Ze vstupního zádveří je přístupná technická místnost a samostatná toaleta. Ze zádveří vejdeme rovnou do prostorné obytné místnosti. V klidové zóně, je situovaná ložnice rodičů a dva útulné dětské pokoje. Také zde najdeme koupelnu s vanou, sprchovým koutem a druhou toaletou. Součástí obývacího prostoru je kuchyň s jídelní částí. Dostatek denního světla zajišťují velká okna doplněná vícedílným francouzským oknem umožňující vstup například na venkovní terasu domu. Při návrhu této části se nezapomnělo ani na prostor pro zábavu a umístění televize či multimediálního zábavního centra a na místo pro pohodlnou sedací soupravu s konferenčním stolkem.

Zdroj: A T R I U M , s. r. o.

Společnost ATRIUM dřevostavbu Vela Profi 96 staví v difuzně otevřené konstrukci s označením ATRIUM DifuTech®. Dům Vám přizpůsobíme na míru. Cenu individuálně upraveného návrhu vůči typovému nenavyšujeme. A pokud Vás typový dům zaujal, neváhejte nás kontaktovat a vyžádat se aktuální katalog domů. Dřevostavbu dodáváme od hrubé stavby START až po provedení na klíč – All inclusive.

Zdroj: A T R I U M , s. r. o.

Počet místností: 4+kk
vnější rozměry: 12,5 x 9,02 m
zastavěná plocha: 112,93 m2
užitná plocha: 95,57 m2
typ střechy: sedlová
sklon střech: 22°

Zdroj: A T R I U M , s. r. o.

Akční letáky