Zdroj: Gerflor

Vinylové dílce Gerflor CREATION okouzlí designem a parametry

Vlajkovou lodí designového oddělení Gerflor je kolekce vinylových dílců CREATION. Gerflor dokázal v této mimořádné kolekci spojit současné designové trendy a špičkové technologické parametry.

Zásadní výhodou pro zákazníka je i možnost kombinace dekorů ve variantách lepené a zámkové krytiny, navíc v různé specifikaci nášlapné vrstvy a celkové tloušťky. U většiny dekorů navíc můžete vybírat ze dvou formátů, v nabídce jsou také dlouhé XL lamely s délkou 1,5 m. Samozřejmostí je velké množství doplňků (podlahové lišty, instalační nářadí a další).

Lepené vinylové dílce Gerflor CREATION 30 jsou určeny především pro využití v domácnostech. Jejich francouzský design je okouzlující a v kombinaci s praktickými vlastnostmi, jako jsou např. komfort při chůzi, snadná údržba a voděodolnost, jsou podlahy CREATION 30 skvělou volbou. Trendem v oblasti vinylových podlah jsou v poslední době dílce v zámkovém provedení Gerflor CREATION 30 CLIC.

Zdroj: Gerflor

Exkluzivní konstrukce Duo Core, vyztužená skelným vláknem, garantuje pohodlí a stabilitu

Technologie zdvojeného jádra dělá z vinylových dílců Gerflor to nejlepší na trhu vinylových podlah.

Díky kombinaci pružné vrstvy a rigidní vrstvy v jádru podlahy si můžete dopřát komfortní chůzi a současně se spolehnout na vynikající užitné vlastnosti podlahy. Inovovaný vertikální zámek CLIC umožňuje rychlou a snadnou pokládku bez lepení. Zámkové dílce Gerflor CREATION 30 CLIC můžete například pokládat přímo na dlažbu se spárami do 4 mm.

Všechny podlahové krytiny Gerflor mají vynikající hodnoty akustické izolace

Akustické podložky, které jsou dostupné jakožto doplněk pro řadu CREATION, zvyšují kročejovou neprůzvučnost na 15 až 19 dB. Samozřejmě při zachování vysoké odolnosti vůči poškození a snadné údržby.

Zdroj: Gerflor

K realistickému vyznění podlahy přispívá i matný vzhled dílců

Povrch vinylových dílců CREATION je ošetřen povrchovou úpravou PUR+ MATT, která podtrhuje aktuální trend matných podlah a usnadňuje údržbu podlah. Čirá nášlapná vrstva dává vyniknout kresbě desénů i barevnosti dekorů.

Všechny podrobnosti o vinylových dílcích Gerflor CREATION najdete na www.gerflor.cz.

Akční letáky