Tepelná čerpadla sice na začátku něco stojí, ovšem jejich provoz je levný. Podle údajů odborníků ušetříte až 70 % nákladů na vytápění i ohřev vody. Samozřejmě záleží i na tom, jaký typ tepelného čerpadla si zvolíte. Nejúspornější řešení vám pomohou vybrat odborníci, stejně jako za vás vyplní žádosti pro získání dotací.

Vyřešte systém vytápění i klimatizace najednou

Sice žijeme v mírném podnebném pásmu, ale léta jsou u nás v posledních letech tak horká, že klimatizace je v mnohých domácnostech nevyhnutelná. Obvykle se celý systém tepelné pohody řeší najednou. Stejně jako existují dotace na tepelná čerpadla, se nabízí i dotace na klimatizace. Nejlepší je, když si vše necháte vyřídit od jedné firmy.

Tou firmou může být například Vytopto.cz, společnost, která je CHCE partnerem Daikinu, nabízí tedy kvalitní výrobky značky Daikin, s nimiž má sama ty nejlepší zkušenosti. Působí po celé republice, má za sebou více než pět set instalací a vhodné řešení určitě najde i pro vás.

Nechte si pomoct s vyřízením dotace

Firma montuje tepelná čerpadla, klimatizace, zajišťuje také servis klimatizace a servis tepelných čerpadel. Poradí s výběrem, vypočítá nejvhodnější řešení a pomůže s vyřízením všech možných dostupných dotací. Zaměstnanci firmy mají v malíčku, jaké podmínky musíte pro získání dotace splnit, navíc ví i o dotačních programech, které nejsou tolik známé – třeba program Čistá energie Praha.

Showroom společnosti najdete v centru Kolína. Do konce června mají navíc speciální slevu na tepelná čerpadla ve výši 18 %.