S novými plastovými dlaždicemi FATRASTEP můžete snadno a levně vylepšit vzhled vaší terasy nebo balkonu za pár desítek minut.

Je pravda, že zejména balkony v bytových domech často nevynikají svou krásou. Pokud zde plánujete novou podlahovou krytinu, je potřeba mít na paměti, aby byla hlavně odolná proti UV záření, snadno se udržovala a byla z lehkého materiálu, tak aby nedocházelo k zatížení konstrukce balkonu.

4 výhody plastových dlaždic FATRASTEP

  1. Jednou z největších výhod plastových dlaždic FATRASTEP je snadná údržba. Dlaždice jsou odolné vůči vodě i větru. Jejich údržba je velice snadná a ani po čase nemění svůj vzhled, jako je tomu například u dřeva.
  2. Další výhodou je jejich rychlá instalace. Dlaždice se snadno spojují a lze je instalovat na různé pevné povrchy, jako jsou například betonové terasy nebo keramická dlažba. Pokládku zvládnete klidně i v pátek po práci a nebudete na ni potřebovat žádné speciální nářadí, lepidla nebo tmely.
  3. Plastové dlaždice FATRASTEP jsou k dispozici ve čtyřech různých barvách a třech designech (dřevo, břidlice a kámen). Můžete si tedy vybrat dlaždice, které se budou nejlépe hodit k vaší terase nebo balkonu a budou perfektně ladit s celkovým designem vašeho exteriéru. Případně můžete jednotlivé barvy i libovolně kombinovat.
  4. Výhodou také je, že po sezóně můžete dlaždice snadno rozebrat a schovat a příští rok je zase bez problémů vytáhnout a použít.

Dlaždice FATRASTEP můžete již nyní koupit na www.efatra.cz.