Hobby

žena, vrásky

Znamení, která se nejvíce bojí stárnutí: Tyto ženy udělají cokoli a ubližují si

Stárnout neznamená jen podívat se jednoho rána do zrcadla a vidět první bílé vlasy nebo tu vrásku, která tam předtím prostě nebyla. Jde o mnohem víc. Znamená to být moudřejší a získat zkušenosti, přestat žít zběsile a konečně si užít trochu klidu. Jsou však tací, kteří se s přibývajícím věkem nemohou smířit a každé vrásky se děsí. Která znamení zvěrokruhu se nejvíce bojí stárnutí?
Která znamení zvěrokruhu jsou největší rebelové?

Největší rebelové zvěrokruhu. Tato znamení jdou vždy proti proudu. Jste to i vy?

Většina z nás si prošla obdobím „vzpoury“, během níž jsme dělali poněkud odvážná rozhodnutí a jednali téměř výhradně na základě naslouchání svých instinktů. Je to běžná fáze života, zvláště v období dospívání, během kterého se snažíme všemi způsoby prosadit jako individuality. Existují však některá znamení zvěrokruhu, která jsou i v dospělosti svého života vzpurnější než jiná. Která to jsou?
Která znamení zvěrokruhu nesnáší změny?

Tato znamení zvěrokruhu přímo nenávidí změny a ničí je i běžné maličkosti

Změna je pro mnohé velmi děsivá věc, není pro ně právě příjemné vyjít ze své komfortní zóny. Nejvíce je děsí záhada, zda bude změna dobrá nebo špatná. Ne každý se dokáže změnám přizpůsobit tak snadno jako ostatní. Roli v tom hraje i astrologie. Která znamení zvěrokruhu patří mezi ta nejvíce konzervativní, která přímo nenávidí změny?