Býk (21.4. - 21.5.)

Lidé narození ve znamení Býka by měli ze svého zarputilého chování rapidně ubrat, aby začali vidět věci a signály, které jim přinášejí všední dny a jimiž jsou obklopeni. V případě, že se budou dogmaticky držet svých postojů a názorů, hrozí jim do konce roku nejen opuštění partnerem, ale i riziko onemocnění. Býci by se měli ze všeho nejdřív uklidnit a uvědomit si, že ne všechno, za čím se tvrdohlavě ženou, za to stojí.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lvi do konce letošního roku čeká nejen těžká pracovní zkouška, ale i nástraha v podobě milostného románku. Myslí si, že vše zvládnou levou zadní, ale pozor na to. Postavení hvězd je v jejich případě pevně dané a tak, aby vše ustáli, je třeba upřednostnit pohodu u rodinného krbu než romantické vzplanutí, i když se tváří jakkoli osudově. Pracovně se jim vše podaří, jen když budou postupovat systematicky a nic nepodcení.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci se pod tíhou nečekaného sledu zásadních, byť ne naprosto tragických událostí, mohou ve své nezřízené citlivosti dopracovat až k hlubokým depresím. Dále by měli být opatrní na finanční transakce, neboť jim hrozí ztráta většího objemu peněz. Jak z toho ven?

Astrologové doporučují lidem narozeným ve znamení Raka zaměřit se do konce roku na dostatek aktivního odpočinku, cestování s blízkými přáteli nebo svojí rodinou. Finanční transakce by měli nechat až na začátek příštího roku.

Nejnovější epizodu podcastu iReceptář do ucha si poslechněte přímo ZDE:

Zdroj: stylecaster.com, astrotalk.com