Hobby

Neplatné bankovky budete moci vyměnit.

Od července přestanou platit některé typy bankovek v hodnotách 100 až 1000 Kč

Bankovky neměníme v naší zemi zase tak často, takže se vždy jedná o velkou událost. Ke změně některých bankovek dojde za pár měsíců, je tedy dobré o tom vědět už teď. Od 1. července 2022 plánuje Česká národní banka ukončení všech bankovek se stříbrným proužkem, a to v hodnotě od 100 až do 2000 korun. Dvoutisícovka je momentálně naše nejvyšší bankovka.
Mužská krása podléhá znamením?

Nejpřitažlivější muži podle zvěrokruhu. Patříte mezi ně i vy?

Které znamení zvěrokruhu dokáže stvořit nejkrásnějšího muže? V případě prvního dojmu vyvolává fyzická přitažlivost člověka ve vnímateli pozitivnější předpoklady o jeho osobě. Vaše znamení zvěrokruhu má významný vliv na fyzický vzhled a osobnost, jež společně ovlivňují vnímanou atraktivitu. Ale i mezi muži lze přitažlivost hodnotit podle znamení, v němž se narodili. Která jsou tedy nejhezčí znamení zvěrokruhu, pokud jde o muže?
Jaká planeta přísluší vašemu znamení?

Jaká planeta přísluší vašemu znamení a jaké výjimečné schopnosti vám dává?

Všichni víme, že naše znamení zvěrokruhu je ovlivněno jednou z planet, která je jeho patronem. Nejedná se přímo o planetu ve vědeckém smyslu slova, ale spíše o nebeské těleso. Každého z nás, podle toho, kdy jsme se narodili, chrání jedna planeta. Tím, jak se Země otáčí kolem osy a obíhá kolem Slunce, se vliv jednotlivých planet během měsíce i roku proměňuje, takže zažíváme lepší nebo horší období. Tedy, pokud tomu věříme.