Africký horoskop používá symboly, které poukazují na přírodu, rodinu a každodenní život. Věštba pak probíhala z kostí, kamenů, hlíny či písku. Na rozdíl od našeho horoskopu se ten africký využívá především k tomu, aby lidi inspiroval k dalšímu rozvoji. Jaké znamení jste podle tohoto horoskopu právě vy?

Strom baobab

(4. ledna - 3. února)

Tito lidé jsou upřímní a rádi přemýšlí, než něco udělají. což z nich dělá skvělé podnikatele. Vše si umí spočítat. Do toho jsou starostliví, silní a odvážní. Jsou také vytrvalí a mají pozitivní přístup ke všemu, co dělají. Nebojí se překonávat překážky a umí se správně rozhodovat.

Bohatství jantaru a stříbra

(4. února – 5. března)

Tito lidé mají velký intelekt a rádi se radí se svým vnitřním já. Potřebují být často sami se sebou. Jsou velmi emotivní, občas také nervní, ale na druhou stranu velmi chytří. Emoce prožívají velmi silně a je jedno, jestli jsou pozitivní nebo negativní. Jsou v nich prostě naplno. Umí odolat pokušení a dbají na morálku.

Rodina

(6. března – 4. dubna)

Tyto osoby jsou obětavé, hodné a přátelské. Nejsou lakomé a všechny velmi rády pohostí. Jsou někdy až přehnaně starostlivé, ale když jim někdo nesedne, umí být i chladné a rezervované. Nesnáší lež, přetvářku a nemyšlenost. Neřeší malichernosti a rády si žijí ve své šťastné bublině.

Malé služby pro okolí

(5. dubna – 4. května)

Máte potřebu být potřební a také to neustále děláte. Když se můžete někde angažovat, jste nejšťastnější. Svou lásku a dobrotu neukazujete jen bližním, ale i cizím lidem, jste prostě takový lidumil. Tito lidé jsou podle afrického horoskopu nejpřínosnější ze všech. Mají také skvělý smysl pro humor a skvěle zvládají krize.

Tržnice

(5. května – 4. června)

Tyto osoby milují dotyky a jejich největší předností je dokonalý hmat. Jsou optimistické, milují rána a přírodu, když se probouzí. V oblasti přírody jsou velmi úspěšní vědátoři a učí lidi, jak zůstat šťastní v kontaktu s přírodou a bez peněz. Tyto osoby jsou šťastné, vnitřně vyrovnané a harmonické.

Předek

(5. června – 4. července)

Jste vodní živel. Vaše povaha je férová, vnímavá a máte vůdčí schopnosti. Máte svou hlavu, a pokud jste si něčím jisti, nikdo vám to nevymluví. S těmito lidmi se nesnažte manipulovat, ale můžete po nich chtít, aby byli více tolerantní a méně sebestřední. Také často ignorují emoce ostatních.

Soudce

(5. července – 4. srpna)

Soudci jsou charismatičtí, vždy stojí nohama na zemi a nebojí se inovovat. Jsou ambiciózní a mají silnou vůli. Jsou takovým magnetem na problematické lidi, vždy je ale umí prokouknout. Mají rádi dětskou zábavu a jsou duchovně založení. Bývají často samotáři a jsou rádi se svými myšlenkami.

Ořech kola

(5. srpna – 3. září)

Jste nebojácní a stateční. Nebojíte se nikoho a ničeho. Jste energičtí, plní síly a přesvědčení. V nitru jste ale zranitelní a hodní lidé. Přátelíte se s mocnými lidmi, kteří se vás bojí, působíte totiž tvrdě a nesmlouvavě. Milujete adrenalin a nekonvenční zážitky. Ochutnejte ve svém životě vše, co za to stojí.

Cestovatel

(4. září - 3. října)

Cestovatelé mají komplikovanou povahu, proto nemají příliš přátel. Lidé jim totiž nerozumí. Tito lidé naslouchají své intuici, jsou citliví, ale bohužel nepochopení. Mají blízko k podivínům a básníkům, kteří jsou pro mnohé z nás mimo naše chápání.

Vzdálenost

(4. října – 3. listopadu)

Tito lidé jsou draví, vášniví a kosmopolitní. Milují kreativní věci a klasický život je otravuje. Hledají akčního a milujícího partnera, který jejich životní styl pochopí a bude s nimi žít šťastně a spokojeně v jejich vesmíru. Toto znamení má totiž hrůzu z banalit a rutiny.

Dítě světa

(4. listopadu – 3. prosince)

Víte, co se kde děje a všem dodáváte odvahu a inspiraci k překonání životních překážek. Umíte vyřešit problémy nejen svoje, ale i ostatních. Máte sklony žít bezproblémový život a díky vám ho mohou žít i ostatní. Přitahujete dobrotu a štědrost. Pozor si dávejte na pyšné lidi.

Sklizeň a sýpka

(4. prosince – 3. ledna)

Představuje hojnost a dostatek. Jste velkorysí, štědří a důvěryhodní. Umíte být i vtipní, hraví a veselí, ale musíte na to mít náladu, jinak není radno si s vámi zahrávat. V lásce je vám předurčeno překonávat překážky. Naučte se věřit své intuici, pomůže vám to.

Související články

Zdroj: www.prozeny.cz, www.blesk.cz