Kdo si myslíte, že nad vámi drží ochrannou ruku? Jsou to andělé, kteří vám pomáhají najít tu správnou cestu životem. Jaký anděl je tím pravým ochranitelem právě pro vaše znamení?

Beran (21. března - 19. dubna)

Vaším ochranným andělem je Rafael, který vám přinese do života majetek a hmotné statky. I když máte peníze rádi, díky tomuto andělovi nepropadnete mamonu a vždy budete držet své choutky na uzdě. Věnujte dostatek času sobě a svým blízkým, protože to je důležitější než všechny peníze světa.

Býk (20. dubna - 20. května)

Vaším ochranným andělem je Uriel, který vám pomáhá se vyrovnat se závistí a nepřejícností. Jste totiž úspěšní a daří se vám jak v soukromém, tak pracovním životě. Proto vás spousta lidí nemůže vystát. Díky tomuto andělovi také načerpáte novou sílu a energii.

Blíženci (21. května - 20. června)

Vaším ochranným andělem je Vasanta, který vás nutí si promyslet vše, než na něco kývnete. Jinak byste to totiž bez přemýšlení udělali. Také vás pojí s rodinou a blízkými, se kterými vám přináší harmonicky strávený čas.

Rak (21. června - 22. července)

Vaším ochranným andělem je Benten, ten po vás chce, ať změníte svůj život. Sedíte totiž hodiny u počítače a nic jiného neděláte. Díky tomuto andělovi se dostanete i k jiným aktivitám. Nebýt jeho, váš sedavý životní styl by vás klidně stál zdraví.

Lev (23. července - 22. srpna)

Vaším ochranným andělem je Gabriel, který vás vždy vrátí nohama na zem, když začnete létat v oblacích, což se vám děje poměrně často. Díky němu se opět vrátíte do plnohodnotného pracovního procesu a dotáhnete projekty, které už máte pěkně dlouho rozpracované a neměli jste na ně sílu.

Panna (23. srpna - 22. září)

Vaším ochranným andělem je Michael, ten je neskutečně sebevědomý a cílevědomý. Je zaměřený na výkon a zakládá si na hvězdné kariéře. Díky Michaelovi se nemusíte bát udělat velká rozhodnutí a být tak co nejblíže k vysněnému cíli.

Váhy (23. září–22. října)

Vaším ochranným andělem je Ariel, který je neskutečně energický a vy tak díky němu stíháte dělat milión věcí najednou. Potřebovali byste ale oddych, relax a dovolenou, jinak byste mohli také za nějaký čas vyhořet.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Vaším ochranným andělem je Legba, který vás učí žít současností a neohlížet se do minulosti. Teď byste se měli zaměřit na rekonstrukci svého bydlení, to vás totiž očistí od negativní energie, díky které se stále motáte v minulosti.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Vaším ochranným andělem je Metatron, ten vás učí klidu a duševní rovnováze. Občas se totiž umíte vytočit, když něco není dle vašich představ. Naslouchejte víc druhým a zamyslete se nad tím, co říkají a zda to nedává smysl. Možná budete překvapeni!

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Vaším ochranným andělem je Azrael, díky němuž souzníte se svými blízkými a rodina je pro vás to nejcennější na světě. Věnujte svůj čas ale i jiným lidem, než je vaše rodina, uvidíte, že to ocení a budou si vás více vážit.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vaším ochranným andělem je Ull, milovník přírody, který vás učí přírodu milovat také. Díky němu vnímáte energii stromů, rostlin a zvířat jinak než ostatní lidé. Vyhýbejte se neřestem, jako jsou fast foody, mejdany a alkohol. Vaše mysl tak bude svěžejší a okolí to pozitivně ocení.

Ryby (19. února - 20. března)

Vaším ochranným andělem je Sila, který miluje změny a vy mu kvůli nim nemůžete přijít na jméno. Měli byste se ale se změnami ve svém životě smířit a počítat s tím, že vás pořád bude čekat nějaké vzrůšo. Změny, které vás čekají, však mohou být i ku prospěchu, pokud je dobře uchopíte.

Související články

Zdroj: www.spektrumzdravi.cz, zeny.iprima.cz