Chcete mít doma tu největší sexbombu, kterou vám budou kamarádi závidět? Pak vybírejte z následujících znamení, v těch se totiž rodí ty nejvíce svůdné ženy.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy patří mezi ta nejsvůdnější znamení. Ženy ve znamení Vah jsou totiž neuvěřitelně sexy a sluší jim to, i když jsou nenamalované, nemocné, nebo probděly celou noc. Vzbudit se vedle Váhy je za odměnu. Vždy se usmívá, je optimistická a ještě u toho všeho vypadá skvěle. Také je vášnivá milenka, což muži velmi oceňují.

Ženy ve znamení Vah vědí, co jim sluší, tudíž i jejich outfity patří mezi nejmódnější trendy a na značkách rozhodně nešetří. Pokud tedy chcete vypadat vedle Váhy k světu, připravte si plnou peněženku. Největší radost těmto ženám uděláte sexy prádélkem, které vám rády ukážou na sobě.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženy ve znamení Vodnáře jsou známy svou přirozenou krásou. Mají neuvěřitelný sex appeal a nemusí mít na sobě tunu make-upu. Vodnářky navíc mívají dokonalé tělo a přírodní vnady, které z nich dělají sexbomby, po nichž muži šílí. Tyto ženy milují přírodu, volnost a radost jim uděláte výletem do přírody spojeným s romantickým piknikem.

Vodnářky vypadají skvěle ve volných květinových šatech s rozpuštěnými vlasy. Působí jako éterické bohyně, které jen tak světem proplouvají a vypadají jako na blankytném obláčku. Jsou neuvěřitelně svůdné a muži by jim snesli modré z nebe. Nepotrpí si na luxus, ale ocení originalitu a snahu.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka se rády ukazují a jsou středem pozornosti. Napomáhají tomu výrazným líčením, extravagantními účesy a sexy outfity.

Toto znamení si často moc neláme hlavu láskou, upřednostňuje fyzickou přitažlivost nad tou intelektuální. Nechoďte na ni tedy s romantickými gesty, stejně byste nezapůsobili, ale raději ji vezměte do klubu na drink a nějaký ten taneček. Adrenalin je jejich vášní, tudíž se po boku ženy ve znamení Raka nikdy nebudete nudit.

Související články