Beran (21.3. - 20.4.)

Jasně červená

Symbolizuje silnou energii a kreativitu. Červená aura Berana však také vyjadřuje hněv a intenzivní vášeň, stejně jako agresi, soutěživost a silnou vůli. Tohle všechno se skrývá v lidech narozených v tomto znamení.

Býk (21.4. - 21.5.)

Sytě zelená

Lidé ve znamení Býka milují přírodu, proto je jejich aura sytě zelená. Tato barva je barvou léčitele, někoho, kdo dokáže rozzářit i ty nejsmutnější dny. Znamená také odhodlání a realistický postoj k životu, který Býci mají.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Žlutá

Blíženci mají auru, která ostatní okamžitě přitahuje. Žlutá je nejšťastnější barva ze všech, plná optimismu, kterého mají Blíženci požehnaně. Je to barva hravosti, nadšení a kontaktu s vnitřním dítětem.

Rak (22.6. - 22.7.)

Azurová modř

Sentimentální vodní znamení Raka má azurově modrou auru. Symbolizuje bezstarostnost a nostalgii, kterou se nechají tito lidé často unášet. Znamená také něhu, lásku a péči. Přesně to, co Raci dávají lidem kolem sebe.

Lev (23.7. - 22.8.)

Červenooranžová

Lev vládne světu obrovskou energií, kterou vyjadřuje odstín smíchaný z červené a oranžové. Naznačuje zdravé ego, důvěru v sama sebe a touhu být vždy první.

Panna (23.8. - 22.9.)

Tyrkysová

Lidé ve znamení Panny dokáží uklidnit, a to přesně vyjadřuje tyrkysová barva jejich aury. Jsou vysoce organizovaní a když oni drží situaci pevně v rukou, můžete být klidní.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Modrozelená

Tato barva aury vyjadřuje klid a důvěru. Modrá je víra a zelená je síla, absolutní soulad a harmonie, po čemž Váhy celý život prahnou. Navíc symbolizují klid, objektivitu a diplomacii.

Štír (24.10. - 22.11.)

Indigo

Tajemní Štíři mají tajemnou barvu aury, a to indigo. Tato temně modrá barva patří k nejstarším na světě. Vyjadřuje moudrost, intuici i intenzivní emoce, stejně jako schopnost vidět holou skutečnost.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Jasně oranžová

Dobrodružní Střelci potřebují ve svém životě vášeň, lásku a energii. To vše vyjadřuje jasně oranžová barva a taková je i jejich aura. Divoký Střelec se nikdy nebojí vyzkoušet něco nového, oranžová znamená i kreativitu a vytrvalost.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Tmavě červená

Barva Kozorohovy aury naznačuje, že pokud se mu dostanete pod kůži, obklopí vás přepychem a láskou. Odstín vyjadřuje i odolnou osobnost, někoho, kdo chce a umí zůstat silný i v těžkých časech.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Jasně zelená

Stejně jako jejich barva aury, i Vodnáři jsou pozitivní, někdy tajemní, náladoví. Mají také tu nejléčivější barvu aury ze všech. Symbolizuje i někoho, kdo chce věci měnit k lepšímu.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Světle růžová

Ryby jsou doslova přeplněny láskou a energií, ale stejně jako růžová barva mohou být ve srovnání s ostatními často slabé a nezralé.

Související články

Zdroj: www.pinkvilla.com, stylecaster.com