Ne každou barvu každý člověk snese, některé nedělají určitým znamením vysloveně dobře, a proto by je měla ze svého života raději vytěsnit. Podívejte se do horoskopu, jaké barvy nejsou vhodné právě pro vaše znamení.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani by se měli vyvarovat černé barvě, protože jim nepřináší pohodu ani klid. Naopak se v její přítomnosti cítí stísněně a sevřeně. Mají pocit neklidu a strachu, který je ve spojení s touto barvou obestupuje.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvi by měli zapomenout na červenou barvu, protože v ní z nich vyzařuje negativita. Kvůli téhle barvě ztrácejí optimismus a pohodu. Také jim ubírá hravost a radost ze života. Vyměňte tedy červenou za nějaké světlejší odstíny.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelci nesmí nosit zelenou, tato barva oslabuje jejich silné stránky a stávají se kvůli ní zranitelnější. Tato barva vám bere osobní růst, kreativitu a v neposlední řadě nadhled. Uvidíte, že až se zelené zbavíte, uleví se vám.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Býci se nesmí obklopovat modrou, nutí je být chladnými a odtažitými. Také není vhodné ji mít kolem sebe v pracovním procesu, nepodáte kvůli ní dostatečné výsledky a postupem času kvůli ní můžete mít i problémy se šéfem.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Kvůli bílé barvě jsou Panny neustále hektické a v chaosu. Na někoho možná bílá působí uklidňujícím dojmem, na Panny má ale naprosto opačný vliv. Navíc v nich vyvolává splín a ztrácí kvůli ní sebevědomí.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Oranžová ničí Kozorohům zdravé ego a uvádí je do deprese. Tato barva přináší pocit samoty, úzkosti a nepochopení. Nedokáže souznít s dobrou náladou a i když září, přináší do života Kozoroha strach.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Blíženci nejsou zrozeni pro pastelové barvy, ty totiž z jejich života odvádějí harmonii, koncentraci a rovnováhu. Tyto barvy nejsou v souladu s Blížencovou povahou a také ho zbavují schopnosti soustředění.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Váhy nesmí nosit růžovou, ničí jejich harmonii, koncentraci a životní balanc. Růžová způsobuje tomuto znamení vysloveně muka a to už od malička. Máte-li tedy holčičku v tomto znamení, nemučte ji nošením růžové barvy.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Fialová je stejně tak záludná jako Vodnář, proto by se jí mělo toto znamení vyvarovat. Dělá totiž z jejich života ještě větší sci-fi, než ve skutečnosti je. Fialová navíc nutí Vodnáře k pomluvám, což mu příliš plusových bodů mezi přáteli nepřidává.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci by vůbec neměli chodit ve světlých odstínech. Nejenže je zbytečně rozšiřují, ale navíc jim vůbec nesluší. Dokonce Raky v těchto odstínech trápí migréna a bolesti hlavy. Raci milují klid a ticho, které si nemohou kvůli světlým odstínům náležitě vychutnat.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Žlutá barva děsí Štírovu duši. Chcete-li se tedy opět cítit šťastní a plní energie, zapomeňte na tuto barvu slunce. Ve vás totiž vyvolává negativní vzpomínky a unavuje vaše tělo i mysl. Také zabraňuje vašemu osobnímu růstu a úspěchu.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ryby jsou velmi orientované na svobodu, proto by neměly nosit tolik přízemní barvu, jako je hnědá. Ta evokuje stereotyp, přízemnost a normy, které Ryby tolik nesnášejí. Ryby jsou navíc velmi empatické, což v nich hnědá barva také zabíjí.

Související články