Která znamení nejčastěji trpí chudobou?
Zdroj: Profimedia

Tato znamení zvěrokruhu nejčastěji trpí chudobou. Nemůžou za to. Která to jsou?

Bankovní účet stále v mínusu, každý měsíc od výplaty k výplatě, nic našetřeno. Některá znamení zvěrokruhu mají větší sklony k chudobě více než ostatní. Která znamení se potýkají s věčně prázdnou peněženkou?

Vodnář  (21.1. - 20.2.)

Lidé narození ve znamení Vodnáře mohou trpět nedostatkem financí z několika důvodů. Někteří nejsou schopni si najít dobře placenou práci. Jiní zase neumí efektivně hospodařit s penězi, utrácejí více, než vydělají. Jakmile jim na účtu přistane výplata nebo jakákoli částka, jsou schopni vše utratit do poslední koruny Jejich společenská povaha bývá důvodem jejich rozhazovačnosti. Na zadní vrátka Vodnáři moc nemyslí.

žena, bankomat Vodnáři bývají u bankomatu často nepříjemně překvapeni. Zdroj: Profimedia

Střelec (23.11. - 21.12.)

Jedním ze znamení, která mají největší sklon k chudobě, jsou i Střelci. I když mají na to vydělat spoustu peněz, překvapivě snadno je utratí. Často se ocitají v situaci, kdy mají v peněžence jen pár drobných, vždycky se však dokážou “otřepat” a vydělat, ale moc dlouho se u nich vysoké částky “neohřejí”. Střelci rádi riskují, beze strachu se pouštějí do situací, ze kterých často vycházejí doslova jako žebráci. 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Zrozenci ve znamení Ryb mají neobvyklou intuici a kreativitu. Škoda, že je nevyužívají proto, aby vydělali peníze a dosáhli úspěchu, který si zaslouží. Místo toho se oddávají svým snům o tom, jak zbohatnou a budou si svého bohatství užívat do konce života. Rádi plánují, jak budou podnikat a investovat, od snů a fantazií však mají ke skutečným činům většinou daleko. 

muž, notebook, kreditka, karta Pohled na prázdné konto Ryby moc dobře znají. Zdroj: Profimedia

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Lidé narození ve znamení Blížence mají velké šance vydělat peníze především díky svému důvtipu a výřečnosti. Bohužel většina těchto lidí tyto šance nikdy nepromění a namísto tučného bankovního konta jsou věčně v mínusu nebo v dluzích. Ztrácejí se ve spletitém bludišti nápadů a vášní, které klíčí jako houby po dešti. Nikdy však nedokončí jeden projekt dříve, než začnou s dalším.

Zdroje: ildunque.ittimesofindia.indiatimes.com

Akční letáky