Máte vy nebo někdo ve vašem okolí potřebu neustále uklízet, domácnost musí být jako ze škatulky a toaleta dezinfikovaná po každé potřebě? Pak byste se měly nad sebou zamyslet, zda není ten pravý čas se svou úchylkou začít něco dělat.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvice jsou naprosto posedlé čistotou. Vše musí mít pevný řád a stálé místo. Každý den vstávají ve čtyři ráno, aby vytřely, umyly okna, utřely prach a připravily všem bohatou snídani. Děti vypraví ráno do školy, manžela do zaměstnání a už zase uklízí. Následuje dokonalá zahrada, anglický trávník a vždy čistý bazén. Lvice prostě žijí dokonalostí a pokud vše není přesně podle jejich představ, nejsou spokojené.

Bohužel svou touhou po dokonalosti otravují život všem kolem nich. Nejen, že od svých blízkých očekávají vždy ty největší výkony a plné nasazení, ale znepříjemňují jim i čas strávený s nimi. Návštěvy u nich jsou totální katastrofou, nedejbože, aby vám spadl drobek na zem, už kolem vás řádí s vysavačem a často jste ještě ani nedojedli a už máte umytý talíř.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelkyně neustále uklízí, milují to. Nejen, že jim tato činnost přináší potěšení a relax, ale navíc ukojí jejich touhu po dokonalé čistotě. Tyto ženy se panicky bojí nejrůznějších bakterií, tudíž je jejich nejoblíbenější vůní vůně dezinfekčních prostředků. Dokud jimi není jejich domácnost nasycena, nejsou spokojeny.

Zvířata by doma nikdy nesnesly, pouští totiž chlupy a v jejich představách jsou plná baterií a špíny. Pokud jste tedy milovník psů či kočiček, na ženy v tomto znamení zvěrokruhu rovnou zapomeňte. Také se připravte na sprchu minimálně dvakrát denně a čištění zubů po každém jídle. Na mlsání v posteli ani nemyslete!

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou posedlé čistotou těla, neustále se myjí a dezinfikují si ruce. Několikrát denně se převlékají, protože mají pocit, že je jejich oblečení soustavně špinavé. Nikdy by nejely MHD nebo třeba vlakem, to že by usedly na sedadlo po někom jiném nebo se musely dotknout madla na držení, je jejich noční můrou.

Tyto ženy nejezdí na dovolené a stravují se výhradně doma. Všude by to pro ně bylo moc špinavé a vidina toho, že jim na jídlo sahal kuchař, je ničí. Nejsou schopné se svými omezeními něco dělat. Přestože ví, že je to až úchylné, nemohou si pomoci. Jejich obsese čistotou a pořádkem se u nich navíc dědí z generace na generaci.

Související články