Vodnář (21.1. - 20.2.)

Lidé narození ve znamení Vodnáře se dožívají velmi vysokého věku. Po celý život si uchovávají mladistvý nadhled. Snaží se čelit nepříznivým životním situacím s optimismem, sami sebe nebrat příliš vážně a ze všeho nejvíc je nabíjí energií poznávání nových kultur, pokrmů a míst. To vše jim velmi prospívá k dlouhověkosti.

Panna (23.8. - 22.9.)

Zrozenci ve znamení Panny se řadí mezi jedny z nejdéle žijících znamení. Je to dáno jejich až někdy asketickým zdravotním životním stylem. Potrpí si na bio a makro životosprávu a sportují téměř každý den. Není jednoduché určit jejich věk, neboť mnohdy vypadají o mnoho let mladší než je uvedeno v jejich v občanském průkazu.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Není žádným překvapením, že Váhy patří do tohoto žebříčku. Svojí nespornou duševní vitalitou a sklonem ke klidnému životu a rozhodování jsou v dokonalé rovnováze. Toto znamení se jen výjimečně stresuje, a i když se mu nemusí v daný moment dařit, nenechá se tím rozhodit a klidnou silou pokračuje dál.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozoroh dělá vždy vše naplno. Ať už se rozhodne pracovat, sportovat nebo odpočívat. Nedělá nikdy nic napůl. Ví velmi dobře, že řádný odpočinek je základ zdraví. Odpočívá s klidem i pár dní. Pozitivní naladění, životní motivace a péče o sebe samého jej tak předurčuje dožít se vysokého věku.

Býk (21.4. - 21.5.)

Zemitý Býk jde na vše odborně, a tak čte i příručky o tom, jak se dožít vysokého věku. Dodržuje vyváženou stravu, sportuje, pravidelně navštěvuje lékaře a jelikož těžce snáší změny, žije v podstatě velmi poklidně, dalo by se říci až rigorózně. Tím se vyhýbá různým onemocněním a zajišťuje si tak vstupenku až téměř k nesmrtelnosti.

Nejnovější epizodu podcastu iReceptář do ucha si poslechněte přímo ZDE:

Zdroje: leadbystars.com, peskiadmin.ru