Existují jisté ženy, které z ostatních lidí vysávají veškerou sílu a energii pro sebe. Hlavně pak muži jsou z kontaktu s nimi pak následně slabí, unavení a bez nálady. Kterým znamením zvěrokruhu je tedy lepší se vyhnout, pokud nechcete mít tu čest s energetickou upírkou?

Panna

23. 8. až 22. 9.

Ženy ve znamení Panny vás vysají do morku kosti! Stačí pár minut v jejich společnosti a budete naprosto bez energie. Ženy v tomto znamení totiž neustále brečí, stěžují si a dožadují se pomoci, litování a přehnané pozornosti. Je velmi těžké v jejich společnosti udržet dobrou náladu, málokdo tedy chce trávit čas v jejich blízkosti.

Panny vás vysají natolik, že nebudete mít sílu, aniž byste věděli proč. A nezmění na tom nic ani fakt, že se vám bude v ostatních sférách života dařit. Může vás v práci čekat třeba i povýšení a s ním zvýšení platu, tedy důvod k radosti, vy si to ale ani neužijete, ani nevychutnáte, pokud budete mít po svém boku právě Pannu.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Kozoroha jsou neustále nabité energií. Nic pro ně není problém. Aby také ne, když vysávají energii ze všech okolo. Jim pak stačí pouhé tři čtyři hodinky spánku denně a jsou zase svěží a plné sil. Hůř je na tom jejich partner, který je s nimi každý den. Postupem času totiž skončí zle on, bude naprosto bez energie a síly.

Další negativní stránkou žen narozených v Kozorohu je jejich přehnaná ambicióznost. Vlastní energií válcují všechny a všechno, což není mnohdy příjemné. Pro Kozorožky je to ale naprosto přirozené. Neuvědomují si, že by jejich tempo a intenzita mohly někoho obtěžovat či dokonce zlobit. Dost často ale právě kvůli tomu končí tyto ženy samy.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Ženy ve znamení Blíženců moc dobře vědí, že poté, co se setkají s určitými lidmi, se cítí mnohem lépe. Toho se nebojí využít! Tyto ženy se na vás nalepí, ani nevíte jak. A vy budete chřadnout a chřadnout, dokud z vás nedostanou vše, co budou chtít. Nejednou se stalo, že se z úspěšného podnikatele stal po soužití s ženou ve znamení Blíženců chudák.

Ženy v tomto znamení mají šťastný život plný úspěchů a nemusí se nijak snažit. Stačí, aby se stýkaly s lidmi, které mohou energeticky vysát. Pokud vás po setkání s touto ženou bude bolet hlava, svaly a bude se vám chtít bezdůvodně plakat, pak jste měli tu čest s energetickou upírkou.

Zdroj: Youtube

Související články