Ohnivá znamení: Beran, Lev a Střelec

Beran, Lev a Střelec v kombinaci vytvářejí jiskry. Ohnivá znamení tvoří vynikající dvojice v přátelství, románcích nebo jakémkoli jiném druhu partnerství. Tato znamení zvěrokruhu mají dobrodružné, energické vztahy plné vášně a nebojí se konfliktů.

Tato znamení jsou spontánní, nebojí se riskovat, pokud jde o finance, povolání a projekty. Je to proto, že si hluboce váží toho, co v nich vyvolává vášeň a nadšení. Často oceňují odvahu u sebe i u druhých. Pokud jste ohnivé znamení, pravděpodobně stále milujete věci, které jste si koupili z rozmaru.

Ohnivá znamení se nebojí hýřit, zvláště pokud předmět inspiruje jejich ducha. Odpočívají kreativně, kdy rádi vytvářejí něco barevného a abstraktního. Tito lidé mají rádi sport a soutěže. Relaxují nejraději za svitu svíček.

Zemská znamení: Býk, Panna a Kozoroh

Uzemněná. Kultivovaná. Praktická. Zemská znamení jsou rozhodně přízemní. Jsou to zahradníci zvěrokruhu. A jako zahradu si představují všechno - od rodiny až po přátelství. Zemská znamení uznávají, že lidé kolem nich potřebují péči. Své cíle budují pomalu, věří v cesty na dlouhých tratích.

Když se tato tři znamení sejdou, jejich přitažlivost je poháněna vzájemným respektem k racionalitě toho druhého. Pokud jde o romantiku, zemská znamení v sobě navzájem poznají stálý realismus, na který se mohou spolehnout. Co se týká praktického života, dávají si záležet na detailech, pamatují si všechna data narození a oblíbené věci a koníčky druhých.

Také si cení majetku, který vydrží, a milují luxus. Zemská znamení oceňují udržitelnost. Někdy bývají příliš materialističtí. Někdy zapomínají starat se sami o sebe, mají vášeň pro zahradničení a baví je mít ruce v hlíně. Relaxovat by měli chůzí naboso po trávě.

Vzdušná znamení: Blíženci, Váhy a Vodnář

Vtipní. Sociální. Intelektuální. Vzdušná znamení (jedno z nich je nejvzácnější znamení zvěrokruhu) mají hlavy v oblacích, přemýšlejí o řešeních nebo o budoucnosti. Jsou snadno ovlivnitelní ostatními lidmi, kterým pečlivě naslouchají.

Milují večírky – i když se někdy dívají zpovzdálí. Vzdušná znamení bývají úzkostná, protože neustále přemýšlejí. Mezi skvělý odpočinek pro tato znamení patří hádanky jakéhokoli druhu. Oceňují také klid. Posezení venku v chladném vánku je pro ně ideální způsob relaxace, a to včetně poslouchání hudby.

Vodní znamení: Rak, Štír a Ryby

Nápaditá. Emocionální. Intuitivní. Vodní znamení se nechávají unášet životem, jsou v blízkém kontaktu se svými emocemi a ve společnosti bývají těmi nejhlasitějšími. Ve vztazích všeho druhu jsou přirozeně empatická.

Mají tendenci mít silný intuitivní smysl pro potřeby každého, jako nejlepší komplimenty pro emocionální potřeby dané osoby. Pro vodní znamení je snadné vytvořit hluboké spojení díky jejich citlivé povaze. Vodní znamení jsou intenzivní a hluboká. Jsou to detektivové psychiky a duše.

Jsou z nich báječní kreativci, psychologové, mořští biologové nebo čtenáři tarotových karet. Vodní znamení milují krásu, umění a vše, co se hýbe – právě tam nacházejí v životě hodnotu. Ideálním odpočinkem pro ně je koupel se ztlumenými světly, mají rádi i plavání nebo dovádění na pláži.


Zdroje: www.rd.com, www.allure.com