Beran (21.3. - 20.4.)

Lidé narození ve znamení Berana jsou každou minutu zaneprázdněni svými různorodými aktivitami, takže usnout a spát spravedlivým spánkem je pro ně téměř nemožné. Nevydrží chvilku odpočívat, a tak si jdou po práci k večeru zaběhat, poté na dobrou večeři a v posteli na mobilu ještě před spaním přečtou nezbytné informace z facebooku. Ráno se diví, že jsou nevyspalí. A přitom by stačilo tak málo. Zařadit na seznam svých aktivit mimo jiné i spánek.

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci by si tak rádi odpočinuli. Ovšem jejich hlava pracuje na plné obrátky a nemohou přestat myslet na události z daného dne. Přehrávají si neustále dokola všechny uplynulé situace v hlavě, zda se vyjádřili dostatečně správně, či kde a jakou udělali chybu. Býci jsou pohlceni v pasti svých dokolečka šrotujících myšlenek, a to jim znemožňuje klidný spánek.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Lidé zrození ve znamení Blíženců by se také velmi rádi vyspali. Ale na rozdíl od Berana a Býka, je spánek tohoto znamení blokován kreativním vymýšlením všeho možného. Od postavení originální pergoly v zahradě až po sestavení perpetuum mobile na úklid celého domu. Blíženec se snaží usnout, ale i tak se převaluje v posteli sem a tam a nemůže se dočkat rána. To proto, aby mohl realizovat své nápady.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Lidé ve znamení Vah jsou citliví a jejich nejsilnější stránkou osobnosti je umění vcítit se do pocitu druhých. Přesně vědí, jak mluvit s druhými lidmi, umí je vyslechnout a psychicky podpořit. I když se snaží vše poctivě vyvážit, empatické vcítění snadno překročí hranice klidu, a to jim přináší bezesné noci. Váhy patří mezi nejvíce problematické znamení zvěrokruhu, co se spánku týká.

Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu iReceptář do ucha. Hostem byla tentokrát Monika Kořínková z Monamy, kde vaří vynikající marmelády, ale taky pečou úžasné zákusky:

Zdroje: www.yourtango.com, www.knothouseyarns.com