Lev (23.7. - 22.8.)

Ze znamení na tomto seznamu jsou ženy narozené ve znamení Lva těmi největšími královnami dramatu. Mají potěšení z pomlouvání, rády vyvolávají nejrůznější konflikty, i kvůli maličkostem. Dramatické scény jsou jejich. Je to všechno jen o síle, kterou Lev musí dávat neustále najevo a o pozornosti, kterou si vynucuje u druhých. Pro to pak udělá všechno, i hysterickou scénu, ve které řvou jako lvi.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Toto jemné vodní znamení se může na první pohled zdát nevinné, ale může to být jen iluze. Nenechte se zmást, některé ročníky žen v Rybách se narodily pod Uranem, což u nich může vést k náhlým emočním poruchám, životu na horské dráze nebo bezdůvodnému pláči. Pro jejich partnery je zcela jistě nejhorší, že se jejich emoční výbuchy objevují náhle, bez zjevného důvodu a když jsou jejich pocity hodně vyhrocené, dokáží tyto ženy hodně ublížit. Není to s nimi zkrátka snadné.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci skvěle zobrazují dvě strany, což může vést k dramatu jak navenek, tak i uvnitř. Kvůli této dvojí osobnosti se tomuto proměnlivému vzdušnému znamení často daří ze vzrušení a někdy dokonce „žije jen pro to“. Blíženci nemají rádi nesmyslná dramata a snadno se nudí, ale někdy tato nuda vede k tomu, že okořeňují životy jiných lidí pro své vlastní potěšení. Blíženci možná nevytvářejí své vlastní drama, ale jsou velmi zruční v tom, jak ho vyvolat, rozproudit u druhých a udržet ho.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štírovi vládne Pluto, planeta, která řídí ničení a transformaci, což může vést ke spoustě vzrušení, dobrého i špatného. Štíři jsou vášnivé a agresivní znamení zvěrokruhu. V důsledku toho může jejich agresivní temperament občas způsobit pěknou hysterickou scénu.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou známí tím, že mají tvrdé skořápky a měkký vnitřek a svou schopnost udržet zášť, která často může vést k hysterickému výlevu. Chrání lidi, na kterých jim záleží, i když to znamená, že se s jinými ocitnou v ostré hádce a dramatické scéně, jen aby tyto blízké ochránili.


Zdroje: bestlifeonline.com, darik.news