Móda nezná věk, a to platí i pro džíny. Bez ohledu na to, kolik je vám let, můžete nosit džíny a vypadat svůdně. Klíčem k tomu je správný výběr střihu, doplňků a stylingu. Podívejte se tedy na rady, jak nosit džíny i po padesátce a cítit se skvěle.

Na video od Petite Dressing s největšími džínovými trendy pro rok 2024 se podívejte na YouTube:

Zdroj: Youtube

Správný střih a kvalitní materiál jsou základ

Po padesátce je důležité zvolit džíny s vhodným střihem. Vysoký pas a středně široké nohavice jsou většinou výhodou, protože opticky prodlouží nohy a zvýrazní vaši postavu. Máte-li problémy s břichem, volit můžete modely s tvarovacím efektem.

Investujte do kvalitních džínů, které budou pohodlné a dlouho vydrží. Kvalitní denim se často lépe nosí a vypadá elegantněji. Sázka na jedny dobré džíny, které budete nosit dlouhodobě, je vždy dobrým nápadem.

Džíny lze kombinovat do různých outfitů. Pokud chcete vypadat elegantně, zkuste džíny zkombinovat s košilí a sakem. Pro ležérní vzhled zvolte džíny s tričkem a teniskami. Doplňky jako jsou náhrdelníky, náušnice nebo stylový opasek mohou vašemu outfitu dodat nádech elegance.

Opět se budete cítit sebevědomě

Ujistěte se, že vaše džíny jsou vždy čisté a v dobrém stavu. Džíny se záplatami a dírami sice mohou být trendy, ale ne v padesáti letech. Ujistěte se tedy, že vaše džíny nevypadají obnošeně. Pravidelná údržba vám je pomůže udržet v dobrém stavu.

Bez ohledu na věk je sebevědomí to nejdůležitější. Mějte se ráda taková, jaká jste, a věřte si. Důvěra ve vlastní styl a vzhled vás udělá nejvíc svůdnou.

Pamatujte tedy, že nosit džíny po padesátce a vypadat svůdně, je naprosto normální. Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel, vybrat si správný střih a mít sebevědomí. Džíny jsou nadčasovým kouskem oblečení, který by měl být v šatníku každé ženy, bez ohledu na věk. Buďte stylové a sebevědomé ve svých oblíbených džínách!

Související články

Zdroj: www.youtube.com, www.dama.cz