Beran (21.3. - 20.4.)

Připravte se na velké změny, pocítíte obrovský nával inspirace. Je to pro vás ten nejlepší čas rozšířit si obzory a začít něco nového. Letní slunovrat podnítí vašeho dobrodružného ducha a inspiruje vás k tomu, abyste se vydali na cestu. Získáte odvahu posunout se vpřed.

Býk (21.4. - 21.5.)

Zpomalte, obzvláště v létě vám to prospěje. Dát si pauzu je pro vás velice důležité, protože jste se až dosud potýkali s chaosem spojeným s úspěchem. I když je úspěch dobrá věc, potřebujete si oddychnout. Naordinujte si den péče o sebe.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Zaměřte se na svou rodinu a věnujte jim co nejvíce volného času. Poslední dobou jste je zanedbávali. Slunovrat vám pomůže se s nimi ještě více spojit, sdílet nápady, radost a objevovat nové způsoby jak si užít společný čas a být šťastný.

Rak (22.6. - 22.7.)

Tohle je vaše období, kdy můžete zazářit. Řekněte ano všem plánům na poslední chvíli a pozvánkám. Nikdy nevíte, jaká příležitost si k vám najde cestu. Skočte do toho rovnýma nohama, nemějte strach, vše dopadne dobře, i když budete trochu riskovat.

Lev (23.7. - 22.8.)

Letní slunovrat doslova rozzáří vašeho ohnivého ducha. Máte čas vyniknout. Buďte spontánní, zejména v romantických vztazích. Pokud jste svobodní a bez závazků, nebojte se randit. Klidně s někým, kdo není úplně váš typ. Možná budete příjemně překvapeni.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Je o vás známo, že milujete léto, sluneční svit vám dodá velkou dávku energie, kterou potřebujete k plnění všech svých úkolů. Letní slunovrat vám letos dodá sílu pro kroky k něčemu velkému. Je čas, abyste překonali hluboce zakořeněný problém, který vás už nějakou dobu sužuje.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Na obzoru jsou nové perspektivy a osvěžující spojení. Letošní příchod léta je ve znamení budování komunity na neočekávaných místech. V minulosti jste slevili ze svých představ, abyste vyšli vstříc ostatním lidem, ale toto období vám dá sílu na sebelásku.

Štír (24.10. - 22.11.)

Namísto letních radovánek zaměřte své síly na profesionální změny. Zasloužíte si je, protože jste dosud tvrdě pracovali. Budete mít i sílu na nové kariérní příležitosti, vaše finanční situace se značně zlepší.

Střelec (23.11. - 21.12.)

První letní den vám do života přinese příval energie. Pokud jste uvízli v životním stereotypu, čeká vás změna. Měli byste se také řídit svou intuicí, přijdou nová přátelství, úspěchy, příležitosti. Musíte být však ochotni riskovat.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Letní slunovrat vám připomene, že odpuštění je ten nejlepší dar, který můžete dát sobě i ostatním. Konečně se některé věci vyřeší, odložte své ego stranou. Můžete čekat i omluvu od dlouholetého přítele.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Horké letní dny mohou zažehnout jiskru mezi vámi a člověkem, na kterého už nějakou dobu myslíte. Nebojte se vyjádřit své city, jen dejte pozor, abyste se nespálili žhavými plameny lásky.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Stres z poslední doby konečně vystřídá klid. Letní slunovrat bude ten nejlepší čas pro to, abyste se spojili se svou duší a našli smír. Klid hledejte v přírodě, naleznete zde i tvůrčí inspiraci. Udělejte malé, ale smysluplné změny v každodenní rutině.


Zdroje: www.rd.com, www.elitedaily.com