Zdroje: mamadodeste.cz, www.youtube.com

Inspirujte se 12 přáníčky k Vánocům

K Vánocům nepatří jen jídlo a cukroví, ale také přání všeho dobrého nejen během svátků, ale také do blížícího se nového roku.

Přáníček jistě najdete v papírnictví celou řadu, ale máte-li tvořivou náladu a preferujete originální hravá přáníčka pak se podívejte na tuto pěknou kompilaci výroby dvanácti různých verzí. Paní Pavlinna vás provede svými výtvory a upozorní vás i na veškeré potřeby, které máte možná už doma:

Zdroj: Youtube

Zvolte barvy i styl a vznikne krásné přáníčko

Nápadů na ručně vyráběné vánoční přání je velká spousta a jistě i ti nejmenší zvládnou vytvořit pěkná přáníčka. Fígl spočívá ve volbě barev, tvarů a také stylu.

Máte představivost a jednoduché kreslení vám nedělá problém? Zvolte bílou fixu a přírodní papír. Krásná přání nebo ozdoby ve skandinávském stylu není těžké vytvořit.

Máte malé akční pomocníky? Nabídněte jim prstíkové barvy a načrtněte na papír jen základní trojúhelník stromku. Odstíny zelené a pár barevných ozdob zvládnou každé prstíky.

Chcete něco nenuceného, jemného a nevadí vám vystřihování? Nabruste si nůžky do vysoké ostrosti a vrhněte se na krajinku v zimním hávu. Volbou papíru tmavších odstínů získá přáníčko i hloubku.


Barevné papíry a děrovačka ve tvaru sněhové vločky jsou ideální k výrobě jednoduchého skládaného stromečku. Nebojte se barev. Základní červenou a zelenou, nahraďte klidně stříbrem, bronzem nebo trendy růžovým zlatem. V papírnictví jistě najdete spoustu drobností, které můžete na takové přání použít.

Velmi pěkně také mohou vypadat flitry a drobnůstky, které můžete vlepit do sáčku za okéno v čelní straně přání. Jednoduché a přesto zajímavé i reprezentativní přáníčko je na světě za chviličku.

Související články