Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blížence dožene jejich vlastní lehkomyslnost. Mysleli si totiž, že si můžou dělat co chtějí a jejich drahá polovička bude sedět doma a čekat, až se uráčí vrátit. Bohužel i u partnerů Blíženců jednoho dne pohár trpělivosti přeteče a bude to zrovna tento podzim, kdy jim dojde, že už nechtějí hrát druhé housle, ale chtějí žít s někým, kdo je bude milovat a mít na prvním místě.

Až ten okamžik přijde, buďte si jisti, že s tím už nic neuděláte. Pokud si tedy chcete svého současného partnera Blížence udržet, začněte se chovat zamilovaně a velkoryse už teď nebo bude pozdě. Není totiž nic slabého, když prokážete svému partnerovi lásku a ukážete mu, že vám na něm záleží a je pro vás na prvním místě.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy se mohou připravit na podzim plný slz, bolesti a utrpení. Na následující měsíce by se tak měly psychicky obrnit. Každopádně už se svým vztahem nic neudělají, jejich protějšek je rozhodnut je opustit a tak to prostě bude. Mohou se na to pouze připravit, což by měly.

Žádný rozchod totiž nikdy není nic příjemného. Váhy si tak popláčou, budou smutné a nešťastné, což se bude více méně promítat do celého jejich podzimu.O Vánocích už to bude trochu lepší a od nového roku se dokonce už zase budou poohlížet po nové lásce. Jak se říká, pro jedno kvítí slunce nesvítí! Tímto rčením by se měly řídit a uleví se jim. Samy uvidí, že nová láska bude ještě silnější než ta současná.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáře čeká na podzim pěkný průšvih. Praskne na něj totiž nevěra, kterou jejich protějšek neodpustí a nastane rozchod. Nebude to nic příjemného, protože se budou řešit peníze i děti a to drsně přes právníky. Podzim tedy bude pro Vodnáře dost psychicky, ale i finančně náročný, tudíž by si měli připravit peněženky. Zklamaný partner je bude chtít stáhnout z kůže.

Vodnáře bude sice celá situace velmi mrzet a podobný nesmysl by si nyní už odpustili, ale bohužel je pozdě. Čím dříve se tedy smíří s tím, že rozbili rodinu, tím lépe pro ně. Stejně to už nezachrání a není tedy v jejich zájmu, aby se trápili víc, než je nutné. Musí být silní především pro své děti, které rozchodem rodičů budou trpět také.

Související články

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, www.cosmopolitan.com