Ryby (21.2. - 20.3.)

Astrologové tvrdí, že ženy narozené ve znamení Ryb jsou ty nejaktraktivnější ze zvěrokruhu. Jejich citlivá povaha se jim odráží v očích, které na těchto ženách bývají neatraktivnější. Hluboký pohled okouzlí každého a jejich empatická a milá povaha jim dodává svěžest a neobyčejnou krásu.

Oplývají nádherným úsměvem a je překvapující, že se jim ani v pokročilejším věku netvoří příliš vrásek. Možná za to může jejich schopnost snění, od nepříjemné reality utíkají do svých fantazií a nechtějí si připouštět krutosti okolního světa. Zůstávají tak v dobrém naladění, což se pak pozitivně projevuje na jejich vzhledu.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ženy narozené ve znamení Vah bývají ty nejúžasnější ze všech znamení zvěrokruhu, které kdy v životě potkáte. Jsou prostě krásné od hlavy až k patě, přičemž jejich přitažlivost se nejvíce projeví právě ve zralém věku. S přibývajícími lety získávají moudrost a jejich přirozený smysl pro spravedlnost a rovnováhu se ještě více upevní.

Váhy mají zajímavé vnitřní kouzlo a jejich jemná a sofistikovaná přitažlivost je něco, co není možné jen tak ignorovat. Váhy mívají přenádherné vlasy, dokonalé rysy v obličeji a i v pokročilejším věku pěknou postavu.

Lev (23.7. - 22.8.)

Kam vstoupí, tak září. Žena Lev bývá dokonalá a na svém vzhledu neustále pracuje. Není proto divu, že i po padesátce vypadá skvěle a její věk byste jí nikdy nehádali. Navíc ze žen ve Lvu vyzařuje silná osobnost s vůdčími vlastnostmi, které ji společně s širokým a dobrým srdcem proměňuje v neobyčejně charismatickou osobnost.

Lvice mívají smyslné rty, krásná ňadra a štíhlé nohy. Lev je znamení Slunce a tyto ženy ho milují, proto bývají opálené a jejich pleť mívá přirozený bronzový nádech.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci se mohou pyšnit doslova andělskou krásou, která se ještě více projeví právě ve zralém věku. Jejich tvář vyzařuje neobyčejnou grácii, spojenou s inteligencí. Tato kombinace nebývá příliš obvyklá, najdete ji právě u žen narozených ve znamení Blíženců, které dosáhly věku 50 let a více.

Tato krása působí na okolí jako magnet, tyto ženy mívají i hodně přítel, zbožňují společnost, povídání a setkávání se s blízkými. Energie, kterou díky tomu získávají, se pak proměňuje v jejich neobyčejnou krásu.


Zdroje: astrotalk.com, citymagazine.si