Všechny ženy nejsou stejné a každému muži se líbí něco jiného. Někdo preferuje blondýny, jiný brunety. A co teprve co se postavy týče. Dlouhé nohy, velká prsa, anebo vosí pas? Existují však určitá znamení, která jsou přirozeně krásná a přitahují muže o něco víc než jiná. Patříte mezi ně právě vy?

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ženy ve znamení Lva jsou krásné především svou silnou vůli, charismatem a v neposlední řadě odhodláním. Muži se vedle nich cítí dobře a ví, že bude o jejich děti dobře postaráno. Ženu v tomto znamení to díky tomu staví do pozice krásky, která je obdivována. Její muž o ní mluví pouze v superlativech, až tím nakazí i ostatní. Lvice se tím pádem stává pro všechny dokonalá.

Hlavně pak pro mužské osazenstvo, načež mnoho žen, které se tak v domácnosti ohánět neumí, žárlí a zakazují se partnerům s Lvicemi kamarádit. Přitom je Lvice věrné znamení, pro které je rodina posvátná a vždy pro ni bude na prvním místě. Zadaná Lvice se tak maximálně zamiluje platonicky a bude se na svůj objev dívat jak na svatý obrázek. Tím ale také skončí.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny jsou něžné a éterické bytosti, které jsou velmi pohledné. Nelíčí se, make-up pro ně nic neznamená a šaty rozhodně nedělají člověka. Jsou ale přirozeně krásné. Muži po nich šílí. Mohly by mít sportovce, herce i bohaté podnikatele. Peníze je však nezajímají, tudíž jsou vždy s tím, kdo je nejbližší jejich srdci. Ideálně hodný, skromný a ne příliš pohledný muž.

Panny se nepotřebují nikde vystavovat a přílišným sebevědomím neoplývají. Nejsou vůbec hloupé, ale svůj intelekt neumí prodat. Zapáleně se baví pouze o ekologii, přírodě a zdravém stravování, což je jediná věc, kterou vám může Panna občas lézt na nervy. Jinak je ale velmi hodná, skromná, nápomocná a mnoho žen by si přálo ráno vstát a bez nalíčení vypadat jako ona.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Ženy ve znamení Blíženců by možná nebyly ani tak krásné, kdyby si neuměly pomoct. Nejde přímo o chirurgické zákroky, při kterých by si nechaly zvětšovat prsa, nafukovat rty nebo odsávat tuky, ale přece jen občas zajdou na nějaký ten botox. Bez prodloužených řas a namalovaných rtů je nepotkáte, ani když jdou s košem. Dbají na sebe a chtějí se líbit za každé situace.

Je dobře, že na toto Blíženkyně dbají, protože intelekt rozhodně jejich devizou není. Nejde tedy o ženy, se kterými si popovídáte o politické situaci nebo třeba ekologických hrozbách. Ani se o to nesnažte, zklamali byste se. Také se tyto ženy nenuťte k podobným tématům vyjadřovat na veřejnosti. Doporučte jim, ať raději sedí, usmívají se a dobře vypadají.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Za jedno z nejkrásnějších znamení jsou považovány i Vodnářky. Jsou přirozeně krásné, ale navíc i vtipné, chytré a cílevědomé, tudíž se za ně ve společnosti rozhodně nestydíte. Umí zařídit spoustu věcí a díky kontaktům často usnadnit život či vybruslit z nepříjemných situací. Vodnářky mají nezaměnitelné charisma, které jim otvírá pro jiné zavřené dveře.

Vodnářky se nebojí mluvit, tudíž toho, kdo ještě váhá, vždy přesvědčí o svých přednostech. Působí sebejistě a vyvolávají pocit, že s nimi se vše děje tak nějak přirozeně a tak že to má být. Když lapí vysněného muže do svých sítí, už ho nepustí. Co ale neodpouští, je nevěra, to okamžitě pálí mosty a je jedno, jestli mají nebo nemají s dotyčným rodinu.