Krevní skupina ovlivňuje povahu lidí.
Zdroj: Shutterstock

Krevní skupiny ovlivňují povahu lidí: Co o vás vypovídá ta vaše?

Věděli jste, že to, jací jste, ovlivňuje kromě celé řádky faktorů i to, jakou máte krevní skupinu? Podle té se údajně pozná, jaký máte vztah k lidem, lásce, zvířatům i přírodě. A samozřejmě také to, jak smýšlíte sami o sobě. Podívejte se, jaké charakterové vlastnosti má vaše krevní skupina.

Krevní skupina 0

Lidé s touto krevní skupinou mají silnou vůli a jsou velkými optimisty. Sice se jeví jako velmi konzervativní jedinci, ale když se utrhnou ze řetězu, stojí to za to. Jsou také skvělí pracanti a zvládnou vše, co si umanou. Žádné práce se neštítí a je jedno, jestli jde o vůdčí pozici v kanceláři nebo kopání zákopů u dálnice. Vždy si jdou tvrdě za svým a nebojí se komplikací. Nezáleží jim na tom, co si o nich lidé myslí, vždy jim jde o to, aby dodrželi, co slíbili a mohli se sami na sebe podívat do zrcadla za každých okolností. Neradi se hádají a není jednoduché je naštvat. Pokud je však zastihnete ve špatné náladě, raději se jim vyhněte, nebo to odnesete. 

Krevní skupina A

V této krevní skupině jsou kreativní, emotivní a inspirativní jedinci, pro které jsou důležité pocity, barvy a pestrý život. Jsou barevní jako jarní louka. Jeden den smutní, druhý den veselí a třetí melancholičtí. Když mají svůj den, naštve je však každá maličkost, jsou vystresovaní a zbrklí. Měli by do života zapojit meditaci, jógu a další relaxační cvičení. Jejich tělo je totiž neustále v tenzi a potřebuje si odfrknout. Nejde pořád jet na sto procent.

Krevní skupina B

Tito lidé mají silnou vůli i povahu, jen tak něco je nerozhází. Nebojí se výzev a vždy dosáhnou svého. Také jsou velmi nápomocní svému okolí, vždy vědí, co dělat. Kromě svých problémů tak pravidelně řeší i starosti svých blízkých. Umí sobě i ostatním skvěle organizovat čas. Co ale nesnesou, je pomlouvání. Když zjistí, že je někdo pomlouval, mají u nich stopku. Jsou to jedinci, kteří po čase sice odpouští, ale nezapomínají.

Každý jsme jiný, odlišné krevní skupiny jsou toho důkazem. Každý jsme jiný, avšak lidé se stejnou krevní skupinou mívají podobné vlastnosti.  Zdroj: Mangostar / Shutterstock.com

Krevní skupina AB

Stejně tak jako jejich krevní skupina obsahuje A i B, tak i osobnost těchto lidí bývá rozpolcená. Jsou dost komplikovaní, řeší sami sebe, prožívají se, litují a vymýšlejí scénáře, které se pak většinou neuskuteční. Když si ale někoho oblíbí, nedají na něj dopustit a chrání ho hlava nehlava. Také mívají úžasný smysl pro humor a vždy podpoří každou legraci.

Zdroj: www.svetkreativity.cz, www.dotyk.cz, www.zeny.cz

Akční letáky