Jste rozená kuchařka?
Zdroj: Shutterstock

Nejlepší kuchařky podle horoskopu: Jste skvělá v kuchyni, anebo vaříte blafy?

Vaření je pro někoho nutné zlo, pro druhého vášeň. Někdo má na vaření vrozený talent, jiní by do kuchyně raději neměli ani vkročit. Existují totiž znamení zvěrokruhu, kterým daly hvězdy do vínku kulinářské umění. Zajímá vás, která to jsou?

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou vynikající kuchaři, a to jak ženy, tak muži. Tito lidé zbožňují krásu ve všem, jídlo nevyjímaje. Býci mají velký smysl pro vaření, rádi také vaří pro ostatní a dokáží pokrmy skvěle dochutit. Pro tyto lidi vaření není jen příprava jídla. Vaření totiž považují za umění a celý postup od výběru receptu až po servírování pokrmu na stůl si patřičně užívají. Jakékoli špatné jídlo jim proto zkazí na dlouho náladu během několika minut. Důsledně dbají i na výběr ingrediencí, za které neváhají utratit i více peněz, protže kvalita je pro ně důležitá.

muž, vařit Býci si vaření užívají.  Zdroj: Profimedia

Rak (22.6. - 22.7.)

Lidé narození ve znamení Raka jsou nejlepšími domácími kuchaři, jaké jste kdy potkali. Jejich kulinářské techniky jsou vynikající, milují vaření a nejraději připravují jídla pro svou rodinu a blízké. A nejen to, cítí požitek z toho, jak si na jejich pokrmech lidé pochutnávají. Úsměv a pochvala je pro ně ta největší odměna. 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Zrozenci ve Vahách se snad narodili s vařečkou v ruce. Mají přirozený talent, rádi během vaření improvizují, nedrží se příliš daných receptur. Jejich chuť je extrémně vyvinutá, stejně tak čich, dokáží tak dokonale sladit jednotlivé ingredience a koření. Jsou také velmi zruční, s ostrými noži si počínají velmi obratně a rádi sledují pořady o vaření. Připravovat pokrmy jim činí neobyčejnou radost a vaření je pro ně relax.

žena, vařit, koření Váhy dokáží pokrm skvěle dokořenit. Zdroj: Profimedia

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Možná vás to překvapí, ale mezi dobré kuchaře patří i Kozorozi. Na rozdíl od znamení Vah však neimprovizují a striktně se drží dané receptury. Vždy mají zásobu zajímavých a chutných receptů pro každou příležitost a každou věkovou skupinu. Pokrmy, které poctivě připravují, chutnají skvěle, talent rozhodně nezapřou. Navíc jsou to kulinářští experti, o každé ingredienci dokáží vyprávět zajímavé příběhy, rádi studují nové kulinářské postupy. Z Kozorohů se stávají elitní kuchaři v těch nejlepších restauracích světa, jsou totiž extrémně pracovití. 

Právě vyšel speciál časopisu Vlasta Horoskopy 2023

Najdete v něm hvězdné předpovědi od jedné z nejlepších českých astroložek Jarmily Gričové. Zajímá Vás, co vás čeká v lásce, vztazích, financích i kariéře a na co se zaměřit v příštím roce? Jako bonus v časopise najdete velký a podrobný úvod do numerologie, díky kterému se stanete znalcem. Pokud jste ještě neslyšeli o reflexní terapii, i tu vám speciál Vlasty Horoskopy 2023 představí. 

V prodeji za 59 Kč nebo k objednání ZDE.

Vlasta speciál horoskopy Vlasta speciál Horoskopy 2023 Zdroj: VLM


Zdroje: bestlifeonline.comastrotalk.com

Akční letáky