Rak (22.6. - 22.7.)

Znamení Raka je tradičně považováno za citlivé a emocionální. Ženy v Raku snadněji vnímají emocionální energie kolem sebe, což může znamenat, že jsou náchylnější k výkyvům nálad. Cítí věci hluboko v sobě, a to může být jak jejich síla, tak jejich zranitelnost.

Nálada Račic je proměnlivá jak počasí. V jednom okamžiku se cítí šťastné a spokojené a v dalším okamžiku mohou být smutné nebo podrážděné. Pro okolí je to nepříjemné, ale oni to nedělají schválně, potřebují jen více času si o samotě popřemýšlet.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy chtějí, aby jejich život byl vyvážený a harmonický. Touží po rovnováze. To může znamenat, že věnují hodně pozornosti tomu, aby se vyhýbaly extrémům a konfliktům, což může ovlivnit jejich emocionální stav.

Váhy se také snaží najít rovnováhu mezi pracovními a osobními záležitostmi. Když cítí, že nemohou udržet tuto rovnováhu, způsobuje jim to stres a emoční vypětí. Váhy, zkuste si někdy užívat disharmonie, někdy přináší do života více klidu než kdejaký balance.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štírky drží, drží a najednou to bouchne jako papiňák. Prožívají své emoce velmi intenzivně. Mají tendenci cítit věci hluboce a vášnivě, což může vést k výrazným emocionálním výkyvům. Když se Štírky cítí uražené nebo zrazené, reagují chladným vztekem. Tento vztek může být tichý a intenzivní a může se projevit v podobě odstřihnutí od druhých.

Symbol Fénixe, který je často spojován se znamením Štíra, naznačuje schopnost přeměny a obnovy. Štírky mohou procházet hlubokými emocionálními změnami a výzvami, ale nakonec se znovu postaví na nohy a získají zpět svou emocionální stabilitu.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby mají obvykle výraznou intuici a schopnost vnímat emocionální potřeby druhých. Tato citlivost jim umožňuje vcítit se do pocitů lidí kolem nich. Mnoho z nich se občas ocitá v emocionálním zmatku. A to je v pořádku. Je důležité přijmout toto zjištění a nechat ho plynout jako řeka, která nese všechny starosti a stres do velkého oceánu zapomnění.

To nejlepší, co můžou Ryby udělat, je vytvořit si místo, kam budou směrovat své extrémní emocionální prožitky. Ať už je to klavír, malířský štětec, taneční sál, anebo třeba jen blok na psaní. Ryby potřebují svůj prostor, kde mohou projevit své emoce.

Související články