Máte pocit, že děláte ve výchově svých ratolestí zbytečné chyby? Pak si přečtěte následující horoskop, který vám prozradí, jaká jste matka a jakých chyb se zbytečně dopouštíte ve výchově.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Ženy ve znamení Berana jsou velmi přísné matky. Největší chybu ve výchově dělají v tom, že svým dětem nic nedovolí a drží je velmi zkrátka. Ty, když vyrostou, tak jí to dají pěkně znát a rozhodně se pak o svou maminku nestarají jako o ženu, ke které by měly mít nejblíže na světě.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ženy ve znamení Lva jsou velmi aktivní matky. Nenechají své děti nikdy vydechnout, což je největší chyba v jejich výchově. Aby neměly žádné volno a neměly čas vymýšlet hlouposti, mají děti Lvic rozvrh plný aktivit. Bohužel, neboť i tyto děti by si zasloužily čas samy pro sebe a nějaká ta nuda by jim rozhodně neuškodila.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Ženy ve znamení Střelce bývají jako matky poněkud nudné. Nebývá s nimi žádná legrace, nemají smysl pro humor, není s nimi zábava a pro své děti nikdy nevymyslí žádnou zajímavou aktivitu. Nejradši se věnují sami sobě a svým zážitkům, anebo relaxují u televize a k podobným zvyklostem vedou i své ratolesti.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou jako matky velmi benevolentní, což se jim v budoucnosti nemusí vyplatit. Jejich děti totiž nemají žádná pravidla a neznají mantinely. Jsou zvyklé, že si můžou dělat, co chtějí. Tito jedinci pak nerespektují autority, a tím pádem ani své rodiče.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Ženy ve znamení Panny jsou klasické milující matky, které své děti v dospělosti opečovávají, jako by jim bylo pět. Tyto děti se pak neumí postavit na vlastní nohy a péči maminky si užívají i v dospělém věku. Panny pak mají velký problém dostat tyto děti z domova, aby si mohly užít zasloužený klid.

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Ženy ve znamení Kozoroha jsou velmi přísné, vše musí být přesně podle jejich představ. Neustále své děti za něco peskují a nutí je být nejlepšími. Když jejich děti někdy poleví, hned je oheň na střeše. Tyto matky vyžadují tvrdý dril a své děti tímto chováním velmi silně stresují a nervují.

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Ženy ve znamení Blíženců jsou roztěkané, nemají silné mateřské pudy, své děti berou jako samozřejmost. Neprojevují jim příliš lásky, náklonnosti, ani empatii, což děti ke správnému vývoji samozřejmě potřebují. Ženy ve znamení Blíženců by děti měly více emočně opečovávat, ne je jen vychovávat.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Ženy ve znamení Vah bývají naivní a všemu věří. Děti si je tudíž vždy otočí kolem prstu a doma lžou, jako když tiskne. Jejich velkou výhodou je, že Váhy na to nikdy nepřijdou. Tyto děti však mají do života velkou nevýhodu, jsou ulhané a kromě jejich maminky jim nikdo nevěří a nechce s nimi mít nic společného.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Ženy ve znamení Vodnáře milují pravidla a neustále jedou podle přesně daného itineráře, který jim nikdo nesmí narušit. Když jim něco nesedí nebo má jejich harmonogram výpadek, neumí se s tím vyrovnat a jsou úplně bezradné. Děti vychovávají také přesně podle tabulek a rad z internetu.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženy ve znamení Raka jsou zdárným příkladem matek, které by pro své děti snad i dýchaly. Udělají pro ně vše na světě a chtějí, aby z nich vyrostli slušní a vychovaní lidé. Nutno podotknout, že se jim to jejich výchovou často podaří a ženy v tomto znamení právem patří mezi ty nejlepší matky zvěrokruhu.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Ženy ve znamení Štíra jsou velmi pečlivé a starostlivé. Často se o své děti bojí, proto jim téměř nic nedovolí a ty následně nemají žádné zážitky. Bohužel je to na škodu jejich vztahu s matkou. Tyto matky se však o své ratolesti přehnaně bojí i v dospělosti a zakazují jim vše jen trochu nebezpečné, což jejich dospělé děti vysloveně štve.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ženy ve znamení Ryb mají svobodnou vůli a na nějaká pravidla, zákazy a příkazy si nepotrpí. Nevychovávají své děti tedy nijak přísně, ale spíše jim jen vysvětlují, jak by měly svůj život vést, aby byl zajímavý a úspěšný. Tyto děti většinou pochopí, co jim chce maminka v tomto znamení naznačit, a chovají se dle toho.

Související články