Lev (23.7. - 22.8.)

Muži ve Lvu jsou rození baviči a mistry všech dramat. Mají ty nejzábavnější výrazy a nejbláznivější vtipy, díky kterým zanechávají lidi kolem sebe v úžasu. Někomu může připadat jejich přirozený instinkt přehánět otravný, ale většinu z jejich okolí jeho charisma baví. Bohužel Lev potřebuje kolem sebe diváky, jakmile přijde domů, rozhodně vtipem neoplývá a většinou jen odpočívá. Nabírá síly na své další vystoupení.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou opravdoví umělci, kteří vždy umí pobaví. Kromě toho, že jsou nesmírně výřeční, mají vždy správnou reakci, ať je daná situace jakákoli. Jsou od přírody velmi optimističtí a rádi navazují nová přátelství. Obvykle to dokážou díky svému neutuchajícímu smyslu pro humor a zvláštnímu kouzlu.

S Blíženci nemůžete mít nikdy špatnou náladu. Jejich pozitivní a veselá povaha nakazí každého, dokonce i ty nejsmutnější lidi. Vždy ví, jak člověka rozveselit, protože za touto vtipnou fasádou se skrývá velká citlivost. Pravou stránku své citlivosti pak projevuje v domácím prostředí, což ovšem nebývá vždy veselá podívaná.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci nesmírně rádi rozesmívají své okolí. Svým šarmem a vtipem dokážou bez námahy snadno pobavit celou skupinu lidí. Při svých četných cestách prožívají většinou nepředstavitelná dobrodružství a své nevšední zážitky velmi ochotně vyprávějí komukoli.

Střelec bývá hvězdou večírků a rodinných oslav. Jakmile se však doma za ním zavřou dveře, umí ukázat i svou nudnou a protivnou stránku. Nesnáší být někde zavřený a vymýšlí, jaké další dobrodružství podnikne.

Beran (21.3. - 20.4.)

Beran je skutečně jedním z nejzábavnějších znamení zvěrokruhu. Berani bývají klauni, věří v pobavení ostatních svými činy, pohyby a grimasami. Toto ohnivé znamení má v rukávu také docela dlouhý seznam vtipů a historek, které používá pouze při snaze udělat dobrý dojem. Domů se pak vrací vyčerpaný a z klauna se stává trochu nudný patron.

Zdroj: Youtube

Zdroje: www.commentimemorabili.it, bestlifeonline.com