Některá žena je chytrá, jiná zase krásná, co ale dělat, když chcete, aby byla krásná, inteligentní, zábavná a navíc měla sex-appeal? Nejprve si zjistěte, mezi jaká znamení zvěrokruhu patří, a pokud to bude jedno ze tří následujících, máte vyhráno.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Ženu ve znamení Raka vám budou všichni závidět. Je krásná a inteligentní a navíc velmi pracovitá, budete se tedy mít jako v bavlnce. Doma neustále naklizeno, každý den teplé večeře a v posteli jednička z hvězdičkou. Když ji navíc vezmete do společnosti, ostudu vám rozhodně neudělá, je totiž také sečtělá a skvělá v konverzaci. Co víc si tedy přát!

Tuto bohyni potkáte v místech, kde se schází chytří a kreativní lidé, což znamená v divadle, kině, knihovně či na nejrůznějších přednáškách. Stačí, když budete mít co říct a váš názor nebude mimo, pak máte vyhráno. Pozvěte slečnu na dvojku bílého a věřte, že si hodiny budete mít o čem povídat.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Žena ve znamení Štíra bývá tajemná krasavice, která zaujme na první pohled všechny muže v okolí. Nemusíte se ale bát, věrnost a čestnost jsou pro ni na prvním místě. Pokud ji tedy zaujmete vy, je vaše na celý život. Tato žena je velmi empatická a není jí jedno neštěstí druhých, proto pomáhá a stará se o sociálně slabší jedince.

Po boku této ženy nikdy nezažijete nudu. Je akční, pracovitá, miluje adrenalin, výlety do přírody a také treky s přáteli. Klidně bude spát pod širákem, ve stanu nebo třeba na louce nebo v lese. I když vypadá jako panenka Barbie, rozhodně není z cukru a divili byste se, co všechno tuto ženu baví a naplňuje. Klidně bude i kydat hnůj či dojit krávy, neštítí se žádné práce.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Ženy ve znamení Ryb milují krásné věci. Samy jsou krásné, něžné, jemné a éterické bytosti, které nenávidí hádky, zlo, křivdu či pomluvy. Když přijdou na to, že se někomu jinému děje bezpráví, klidně se za tu osobu postaví a perou se za ni zuby nehty. Také nejsou hamižné, a když někdo potřebuje, půjčí mu ochotně peníze nebo i poslední ponožky.

Ryby milují přírodu a především zvířata. Pokud tedy nemáte minimálně psa, nemáte u nich šanci. Ryby milují vše domácí a bio, tudíž se bude vaše zahrádka zelenat, až vám budou oči přecházet. Jste-li tedy přírodní typ, Ryba je pro vás jasná volba.

Související články