Jaro je tady a s ním (po dlouhé nudné zimě) i svěží barvy! Pokud chcete své drápky zvýraznit svěžími odstíny, máme pro vás dobrou zprávu! Letošní sezóna bude plná zářivých optimistických odstínů, které zkrášlí vaše ruce, outfit i náladu. Nabízíme vám malou ochutnávku nehtových trendů. Určitě si vyberete.

Autorka videa Markéta Frank vám ukáže fígly domácí manikúry. Více na YouTube.com.

Zdroj: Youtube

Trefa do červené

Očekávali jste, že letošní jarní trendy se budou nést v režii něžného pastelu? Pak vás tedy vyvedeme z omylu. Populární je pravý opak – výrazné odstíny. Místo růžové proto vsaďte na ostře červenou, která dodá vašim drápkům ženskost, sex-appeal a šťávu.

Protože se jedná o hodně výrazný odstín, je potřeba s ním pracovat velmi citlivě. Určitě nedoporučujeme nanášet lak na delší nehty, které mohou působit zbytečně laciným dojmem. Elegantnější varianta jsou rudé nehty na krátkých „drápcích“. Působí rafinovaně a sexy. Zkuste tedy jahodový, korálový, kamínový nebo temně rudý odstín.

Fuchsiová klasika

Fialkový odstín proplouvá trendy už několikátou sezónu. Říkáte si, jak je to možné? Fuchsiová je skvělá barva pro všechny, kteří milují výrazné nehty, ale netroufají se je z nějakého důvodu nosit. Na trhu jsou různé odstíny fuchsiové, které jsou navíc doplněné perletí nebo třpytkami. Popularitu tohoto odstínu podpořil i slavný film Barbie, kde právě fuchsiová hraje prim!

Žlutá jako záře

Nalakovat si žluté nehty chce odvahu. S tímhle tvrzením souhlasí i čínský vizážista Choi a autor žlutého laku, který má evokovat barvu amerických taxíků. „Jde o dynamický odstín, který vytváří dojem hravosit, mládí, kreativity a akčnosti,“ řekl pro jeden z módních magazínů. Pokud vám přijde žlutá moc křiklavá, můžete zkusit i její světlou variantu.

Související články

Zdroje: www.vogue.com, www.cosmopolitan.com