Toužíte mít doma takovou ženu, která bude chytrá, pracovitá, sečtělá, bude mít přehled, a navíc se za ni nikde nebudete muset stydět, protože se bude umět zapojit do každé konverzace? Pak se zaměřte na následující znamení zvěrokruhu.

Lev

23. 7. až 22. 8.

Ženy ve znamení Lva jsou nejen velmi chytré, ale také schopné a ambiciózní. Pokud tedy chcete, aby za vás žena vše vyřešila, pak je ta ve znamení Lva jasná volba. Můžete se na ni totiž zcela spolehnout a víte, že vše dopadne dobře. Lvice totiž vše dovede k dokonalosti. Ona sama je téměř dokonalá, proto to má ráda i u všech věcí, které dělá.

Lvice je navíc velmi akční, stihne toho tedy víc, než jiná znamení. Ví o všem, co se šustne, sleduje politiku a zajímá se o životní prostředí. Umí si popovídat s lidmi všech věkových kategorií i zaměření, proto je radost vzít ji s sebou do společnosti. Máte jistotu, že všechny zabaví a rozhodně se za ni nebudete stydět.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Žena ve znamení Střelce miluje získávání nových informací. O Střelkyních se říká, že jsou to takzvané věčné studentky, jejich touha po vědění totiž nemá strop a ony jdou klidně v padesáti studovat vysokou školu. Ženy ve znamení Střelce nesnáší nudu, proto si rády a často čtou odborné knihy či sledují dokumenty v televizi a vzdělávají se.

S ženou ve znamení Střelce se nikdy nepouštějte do hádek ohledně ekologie, jsou totiž vášnivé aktivistky, které by nejraději všem autům propíchaly gumy a zakázaly činnost všem továrnám. Za své názory vášnivě bojují, ale občas jsou pro ostatní až moc radikální. Střelkyně se totiž často nedrží při zemi.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou velmi chytré, sečtělé, inteligentní, svědomité a elegantní. Pokud chcete mít po svém boku reprezentativní vzorek, pak je právě žena v tomto znamení to pravé. Vyzná se v politice, ekologii, zná přesně dějiny a nepřijdete si na ni s žádnou záludnou otázkou. Pokud něco neví, nedá jí to, dokud nenajde odpověď.

Ráda a často navštěvuje nejrůznější vzdělávací kurzy, cestuje po světě a poznává dějiny různých zemí a v neposlední řadě se angažuje ve veřejném životě. Miluje místo, kde žije a snaží se ho zlepšit, tudíž ji často můžete vidět na radnici. Má ale vyšší ambice, takže se s ní klidně můžete potkat i ve sněmovně a kdo ví, třeba z ní bude naše budoucí prezidentka.

Související články