Jste citlivá, vše vás rozněžní, rozpláče, ale také naštve nebo ublíží, pak možná patříte mezi ta znamení, která se vyznačují přehnanou citlivostí a empatií. Která to jsou?

Lev

23. 7. až 22. 8.

Možná tomu nebudete věřit, ale ženy narozené ve znamení Lva opravdu patří mezi ta nejcitlivější znamení zvěrokruhu, na rozdíl od mužů ve Lvu, kteří jsou chladní a nic je nerozhází. Žena Lev je velmi vnímavá, citlivá, a i když na první pohled působí stejně nedostupně jako muž Lev, je úplně jiná. Velmi emotivně vše prožívá a problémy ostatních ji nenechávají chladnou.

Žena ve Lvu často pláče nad příběhy cizích lidí v televizi, ale také ji silně zasahují příběhy rodiny a blízkých přátel, kterým se snaží všemožně pomoci, a to i přesto, že bude trpět ona. Klidně se uskromní, jen aby byli všichni spokojeni. Nesnese bezpráví na zvířatech, když vidí, že jim někdo škodí, láme jí to srdce.

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Ženy ve Střelci jsou velmi přecitlivělé, což mají od malička. Neustále se z něčeho hroutily, nešťastné lásky u nich probíhaly na denním pořádku a proplakané noci také. Ženy v tomto znamení jsou tak známé svou melancholií a smutkem, že se jim lidé často až vyhýbají obloukem, protože by jim zkazily náladu.

Střelkyně si zpravidla neustále jen stěžují, a pokud jste v jejich přítomnosti delší dobu, vysají z vás pozitivní energii. Tohle nastavení mysli Střelkyni ničí a nedělá dobře nejen její psychice, ale celému tělu. Kvůli své citlivosti jsou i snadným terčem útoků, protože pak velmi trpí a jsou zničené.

Býk

21. 4. až 21. 5.

Ženy ve znamení Býka jsou zvyklé si vše vyplakat. Jsou velmi citlivé a emotivní, rozpláče je reklama, film i smutná zpráva v televizi. Rády si postěžují, ale nesnesou, když si někdo stěžuje jim, protože jsou pak zničené z problémů druhých. Neumí si je držet od těla a prožívají je stejně jako ty svoje.

Ženy ve znamení Býka končí většinou úplně vysáté, zničené a bez pozitivních vizí do budoucnosti. Nebaví je život, svět, lidi a často může dojít až k pokusům o sebevraždu. Citlivé ženy ve znamení Býka potřebují své rozpoložení konzultovat s odborníkem a často i medikaci, aby mohly žít alespoň trochu normálním životem.

Související články