Pokud si nechcete ničit život s hlupákem po svém boku, pak byste se při výběru partnera měly vyhnout následujícím znamením. A pokud vám přijde, že už jednoho doma máte, pak se dle našeho horoskopu můžete ujistit, zda nepatří mezi tři následující znamení, ve kterých se rodí ti nejhloupější muži.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Muži ve znamení Raka často bývají nejen hloupí, ale ještě arogantní a hluční. Myslí si o sobě, že ví všechno nejlépe a všude byli dvakrát. Ve společnosti je slyšet neustále jen je, kdy okolí krmí svými nezajímavými historkami. Může se dokonce stát, že se s vámi kvůli němu nebudou chtít známí vídat, protože poslouchat vašeho manžela či partnera je nadlidský úkon.

Raci si to bohužel ale neuvědomují a myslí si, že jsou všude za hvězdy. Když jim řeknete, že jsou lidem pro smích, urazí se, anebo vám stejně nebudou věřit.

Štír

24. 10. až 22. 11.

Muži ve znamení Štíra umí sice pracovat rukama, ale v hlavě toho moc nemívají. Chcete-li tedy mít po svém boku někoho, kdo si s vámi popovídá, půjde do divadla, kina či ho bude zajímat kulturní a politické dění, tak zapomeňte na muže v tomto znamení. Štír si s vámi tak maximálně popovídá o maltě a zajde na utopence do hospody na návsi.

Štíři jsou velmi šikovní. Udělají vše, co si budete přát. O sebe ale příliš nedbají, vypadají tak jako vandráci a klidně i o deset let starší, než opravdu jsou. Jejich veškerá péče je vyčistit si zuby jednou denně a jednou týdně se vysprchovat.

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Muže ve znamení Ryb klidně, kdykoli a kdekoli řeknou, co mají na srdci. Jejich všeobecný přehled však nebývá nijak valný a často se stává, že nedají dohromady ani souvislou větu. Bývají poněkud jednodušší v uvažování a tak byste k nim měly i přistupovat. Jsou pro vás vhodní, pokud chcete po svém boku někoho hodného a nebude vám vadit, že jednoduchého.

Muži v tomto znamení si rádi přivydělávají hazardem, protože si neuvědomují, že je to problém. Často tak ještě prohrají velké množství peněz nebo v nejhorším případě skončí s exekucí. Raději od nich tedy ruce pryč, protože byste jejich dluhy musela s největší pravděpodobností platit vy, což určitě nechcete.

Související články