Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy narozené ve znamení Berana jsou náročné tchyně. Tyto ženy nikdy nepřestanou se svou snachou soutěžit o přízeň svého syna. Snachy se mohou snažit horem dolem zavděčit se tchyním ve znamení Berana, ale půjde to jen velmi stěží.

Beran musí mít celý vztah svého potomka pod maximální kontrolou. Jediné, co může být pro snachy pozitivní je to, že vždy budou od této ženy vědět, na čem jsou.

Býk (19.4.-20.5.)

I u tchyně narozené ve znamení Býka se musí snacha připravit na bezbřehou trpělivost. Tchyně Býk ví vždy vše nejlépe, je to bez diskuze jednoznačná velitelka zeměkoule. Stále v ní převládá pocit, že se musí o svého dospělého syna starat.

Navenek bývá ke svým snachám přívětivá, ale sotva se zavřou dveře, dokáže svou snachu pomluvit a nenechat na ní nit suchou. Tchyním ve znamení Býka se asi nikdy nezavděčíte, i když se budete snažit sebevíc.

Lev (23.7. - 22.8.)

Ani tchyně narozená ve znamení Lva není žádnou výhrou. Svou snachu považuje za soupeře a nedej bože, kdyby byla z "jiné sociální vrstvy." To je pak okamžitě oheň na střeše, jelikož tchyně narozená v tomto znamení si představuje pro svého syna jen to nejlepší.

A tím nejlepším se v daném případě rozumí, že budete zcela finančně zabezpečená, vaše profesní kariéra stoupá každým dnem výš a výš anebo alespoň dosahujete snobského společenského postavení. Pokud ničím takovým nedisponujete, máte u tchyně Lva smůlu.

Střelec (23.11.- 21.12.)

Není žádným překvapením, že se toto znamení objevuje právě zde. Tchyně Střelec dokáže být nesnesitelná, byť zcela jiným způsobem, než předešlá znamení, ale i tak je to něco strašného. Tato žena milující dobrodružství se v okamžiku sňatku svého syna promění.

Pověsí se se svými problémy nejen na svého syna, ale i na svou snachu, a bude hrát bezbrannou chudinku, které je třeba se vším pomoct a vše za ní řešit.

Související články

Zdroje: www.slobodenpecat.mk, en.famagusta.news